Intro

Jak mogę ominąć blokadę 1xBet?

Почему не работает сайт 1xbet
Użytkownicy 1xBet mogą spotkać się z blokadą strony przez lokalnych dostawców internetu. Problemy z dostępem do strony 1xBet występują w różnych krajach i są związane z osobliwościami bukmachera. Porozmawiajmy bardziej szczegółowo o przyczynach blokowania portalu hazardowego i co zrobić, gdy strona 1xBet nie działa.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Dlaczego strona 1xBet nie działa?

Biuro bukmacherskie 1xbet uruchomiło swoją stronę internetową w 2011 roku. Portal otrzymał licencję na działalność od Curacao Gambling Commission. Ponieważ jest to offshore, zezwolenia nie są akceptowane przez wiele państw, w których bukmacherzy i kasyna są legalne. Niektóre z nich aktywnie blokują zagraniczne portale hazardowe, które nie uzyskały lokalnej licencji.

Ponieważ bukmacher 1xBet nie ma w planach wejścia na lokalne rynki i otwarcia biur naziemnych, strona często trafia na czarną listę dostawców usług internetowych. Nie jest to trudne do sprawdzenia. Jeśli gracz nie może otworzyć strony 1xBet, należy szukać problemów z jej blokadą.

W jakich krajach nie mogę wejść na stronę 1xBet?

W ostatniej dekadzie, rozwój zakładów online miał negatywny wpływ na działalność bukmacherów internetowych. W wielu krajach, w których działalność bukmacherów jest legalna lub władze są neutralnie nastawione do zakładów online, istnieją ograniczenia w działalności firm hazardowych. Ma to wpływ na działalność firm bukmacherskich, ponieważ dostęp do ich stron internetowych jest ograniczony lub zablokowany.

Użytkownicy 1xBet również borykają się z problemem braku możliwości dostępu do strony internetowej 1xBet. Według forum, w 2021 roku gracze nie zawsze mogli z powodzeniem uzyskać dostęp do portalu bukmachera w Austrii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Iranie, Włoszech, Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosji, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Węgrzech, Ukrainie, USA itd. Całkowita liczba krajów, w których występują problemy z dostępem do strony 1xbet wynosi 60+.

Блокировка 1хБет Роскомнадзором

Warto zaznaczyć, że 1xbet nie wchodzi na stronę nie tylko z powodu ograniczeń nałożonych przez lokalne władze. W niektórych krajach sam bukmacher ogranicza działanie zasobu. Wówczas wejście na oficjalną stronę nastąpi (brak komunikatu o błędzie serwera). Jednak na stronie pojawi się komunikat: „Strona tymczasowo nie działa w Twoim kraju”. W tym przypadku użytkownik może spróbować zmienić proxy i połączyć się z adresu IP innego kraju. Warto jednak sprawdzić z supportem, czy możliwe jest potwierdzenie dokumentów, które zostały wystawione przez władze kraju, w którym firma tymczasowo nie działa.

Nie można zalogować się do 1xbet: jak ustalić przyczynę?

W poprzednich częściach próbowaliśmy ustalić przyczyny, dla których gracz nie może zalogować się do 1xbet. Portal jest zablokowany przez:

 • Lokalne władze zakazują wszystkich rodzajów hazardu i międzynarodowych portali zablokowanych przez krajowych dostawców usług internetowych.
 • Banowanie międzynarodowych bukmacherów, którzy nie posiadają lokalnych licencji. Blokowanie odbywa się za pośrednictwem dostawców usług internetowych.
 • Zablokowanie 1xBet dostępu do portalu na rynkach lokalnych, którymi jest mniej zainteresowany lub ma problemy z licencją Curacao.

Aby ustalić przyczynę, dla której użytkownicy piszą prośby „Nie mogę się zalogować do 1xBet”, należy przejść na oficjalną stronę 1xbet.com i sprawdzić jej funkcjonalność:

 • Jeśli strona długo się ładuje, ale nie otwiera się (widoczny jest tylko biały ekran), to warto spróbować zalogować się przez proxy. Jeśli korzystasz z innego adresu IP, warto poszukać w mediach informacji o zablokowaniu portalu w danym kraju.
 • Jeśli podczas dostępu do strony pojawia się błąd „Brak połączenia z serwerem”, to znaczy, że strona jest zablokowana przez lokalnych dostawców usług internetowych. Należy również przeczytać o wpisie strony w bazie danych blokowania.
 • Jeśli strona się otwiera, ale pojawia się komunikat, że portal 1xBet nie działa w kraju zamieszkania gracza, to znaczy, że biuro nie weszło na lokalny rynek. W takim przypadku można spróbować skontaktować się z supportem bukmachera i wyjaśnić szczegóły.

Jak zalogować się do 1xBet, jeśli jest ona zablokowana, wyjaśniamy w poniższej sekcji.

Не заходит на 1хБет

Co zrobić, gdy nie mogę zalogować się do 1xBet?

Jeśli nie możesz zalogować się na stronę 1xBet, oznacza to, że wystąpiły problemy z serwerem lub dostępem do niego. Można to rozpoznać po błędzie wyświetlanym w przeglądarce. Jeśli jest to standardowe okno „Failed to connect to 1xbet.com server” lub błąd 403, to prawdopodobnie serwer jest zablokowany. W przypadku błędu 5xx, mogą występować problemy z serwerem. Jest to jednak niezwykle rzadkie zjawisko.

Po ustaleniu przyczyny, dla której nie można zalogować się na stronę 1XBet, możesz poszukać rozwiązania. Istnieje kilka prostych sposobów na ominięcie zablokowanego 1xBet:

 • Korzystaj z mirrorów 1xBet. Są to kopie strony pod inną domeną, o czym pisaliśmy na stronie.
 • Aplikacje na telefon komórkowy, tablet i komputer. Bukmacher obsługuje aplikacje na Androida i iOS.
 • własna przeglądarka 1xBet dla użytkowników Mac OS lub Opera.
 • Oprogramowanie VPN na PC lub widżety do przeglądarek ze zmianą IP i punktu połączenia.
 • Używanie bota Telegram do obstawiania.

Wybór sposobu ominięcia blokady portalu 1xBet zależy od życzeń obstawiającego. Naszym zdaniem, każda z opcji wejścia na stronę 1xBet jest skuteczna.

Więcej pytań na temat blokady 1xBet

🗺️ W jakim kraju dostępny jest 1xBet?

Bukmacher 1xBet świadczy swoje usługi online i akceptuje użytkowników ze wszystkich krajów na świecie. Jednak lokalne władze mogą zablokować dostęp do strony. Dlatego dostęp do portalu jest dozwolony w ponad 40 krajach: większość krajów w Europie, Kanada, Meksyk, Australia, Indonezja, Nigeria, Senegal, itd.

❓ Co jest nie tak z 1xBet?

Takie pytanie pojawia się, gdy strona jest niedostępna dla gracza. W takim przypadku należy dowiedzieć się, co spowodowało, że obstawiający nie może zalogować się do 1xBet. Jeśli jest to problem z serwerem, warto poczekać, aż rozwiążą go specjaliści z firmy. A jeśli jest to blokada strony 1xBet – skorzystaj z rozwiązań zaproponowanych w artykule.

⛔ Dlaczego 1xBet jest zablokowany?

Głównym powodem, dla którego 1xBet jest zablokowany, jest brak krajowej licencji na przyjmowanie zakładów online. Ponadto, w wielu państwach na świecie istnieje zakaz prowadzenia działalności hazardowej. Dlatego działalność portalu hazardowego nie jest zgodna z lokalnym prawem.

Istotne wiadomości