Intro

Jak mogę obstawiać zakłady sportowe w 22Bet?

Размещение ставок на спорт 22Бет
Strona firmy bukmacherskiej 22Bet posiada dość prostą i przejrzystą funkcjonalność, która jest zrozumiała nawet dla początkującego użytkownika. Pozwala to na zawieranie zakładów w 22Bet za pomocą kilku kliknięć myszką lub kilku stuknięć w ekran telefonu. Już na stronie głównej możesz wybrać dyscyplinę sportową, przewijać opcje zakładów 22Bet i wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają. Do wyboru masz klasyczne single, spready, systemy i kombinacje, takie jak patche, walety, łańcuchy i zakłady multi, które opisaliśmy już w poprzednim artykule. Dzisiaj chcemy szczegółowo opisać kroki, które musisz wykonać, aby postawić zakład pojedynczy lub kombi w 22Bet.

22Bet Zakłady Pojedyncze: Jak postawić zakład pojedynczy?

Aby móc obstawiać zakłady pojedyncze 22Bet na dyscypliny sportowe, musisz zalogować się na swoje konto osobiste, np. na portalu bukmachera. Jeśli masz problem z dostępem do niego, możesz ominąć blokadę strony 22Bet za pomocą różnych opcji. Następnie należy przejść do zakładki „Linia” i „Na żywo” (jeśli interesują nas klasyczne sporty) lub do strony „Cybersport” (do obstawiania turniejów z gier komputerowych). Jeśli pobrałeś aplikację mobilną bukmachera, nie musisz się martwić, że zostaniesz zablokowany i możesz od razu przejść do wyżej opisanych sekcji. Kolejne kroki, poza wyglądem strony i aplikacji, są podobne.

Po przejściu do odpowiedniej sekcji, gracz zobaczy

  • Tabela z dyscyplinami sportowymi lub cybersportami – po lewej stronie.
  • Lista meczów z popularnymi wynikami, filtr według dyscyplin sportowych/cybersportów i baner z ważnymi wydarzeniami – na środku.
  • Banery promocyjne i kupon, który pojawi się po wybraniu meczu – po lewej stronie.

Następnie użytkownik musi wybrać interesującą go dyscyplinę sportową i zapoznać się z wszystkimi wynikami. Po wybraniu pożądanego kursu na wynik, zakład trafia na kupon. W kolejnym kroku należy podać kwotę zakładu, wpisać kod promocyjny na darmowy zakład (jeśli jest dostępny) oraz wybrać konto, z którego zostaną pobrane pieniądze – główne lub bonusowe. Ostatnim krokiem jest sprawdzenie zakładu i potwierdzenie go za pomocą odpowiedniego przycisku w panelu po lewej stronie. To wystarczy, aby postawić pojedynczy zakład w 22Bet.

Одиночная ставка 22Бет

Jak postawić zakład akumulowany w 22Bet?

Kiedy nowi gracze opanują już obstawianie zakładów pojedynczych, będą mogli przejść do obstawiania zakładów akumulowanych w 22Bet. Ten rodzaj zakładów jest interesujący, ponieważ możesz dodać kilka typów, które na pewno przyniosą Ci dużą wygraną. Kursy zakładów są zwielokrotnione, co gwarantuje wysoki zwrot. Jednakże, jeden zły wynik w kombinacji powoduje utratę wszystkich środków. Dlatego zalecamy nowym graczom zawieranie zakładów ekspresowych składających się z 2 i 3 zdarzeń. W przeciwnym razie możesz stracić cały swój bankroll.

Aby postawić zakład ekspresowy na sport w 22Bet, musisz wykonać poniższe kroki:

  • Przejdź do sekcji „Linia” i „Na żywo”. W przypadku zakładów cybersportowych należy odwiedzić sekcję „Cybersport”.
  • Wybierz kilka meczów i dodaj je do kuponu.
  • Na panelu kuponu należy wybrać ekspres w zakładce „Typ zakładu”. Opcja ta pojawi się, gdy na kuponie zostaną dodane dwa lub więcej zdarzeń.
  • Wprowadź stawkę, kod promocyjny (jeśli jest) i zatwierdź postawienie klikając na specjalny przycisk.

Экспресс-ставка 22Бет

Po tym, zakład pojawi się w Twojej osobistej szafce i będziesz mógł go zobaczyć na stronie historii zakładów. Jest tam również sekcja „Sprawdź kupon”, gdzie możesz wpisać numer zakładu i poznać jego wynik.

Jak obstawiać zakłady kombi w 22Bet?

W artykule na temat rodzajów zakładów w 22Bet, który wspomnieliśmy we wstępie, wspomnieliśmy o zakładach kombi, takich jak system, patent, lacs, chain i multi. Wszystkie one posiadają szereg cech, które zostały pokrótce opisane w tym samym artykule. Dlatego początkującym polecamy zapoznanie się z tym materiałem przed przystąpieniem do tego typu zakładów. Dodatkowo, na stronie znajduje się sekcja „Zasady”, która zawiera więcej informacji na temat wszystkich rodzajów zakładów obsługiwanych na stronie.

Obstawianie zakładów kombinacyjnych w 22Bet jest proste. Bukmacher zadbał o to, aby proces dodawania zakładów do kuponu i obstawiania kombinacji był intuicyjny. Aby zawrzeć zakład kombinacyjny należy:

  • Dodaj do kuponu kilka zdarzeń. Należy je wcześniej wybrać w sekcjach z meczami sportowymi i cybersportowymi.
  • W polu „Rodzaj zakładu” wybierz z rozwijanej listy żądany rodzaj zakładu.
  • Określ kwotę zakładu, kod promocyjny (jeśli jest) i postaw zakład.

Комбинировання ставка 22Бет

Następnie możesz śledzić wynik zakładu poprzez swoje konto osobiste. Po uzyskaniu numeru kuponu, możesz go sprawdzić bez logowania poprzez sekcję „Sprawdź kupon”.

Istotne wiadomości