Intro

Jak dokonać wpłaty do 1xBet?

1xBet - внесение денег на депозит
Po zarejestrowaniu się w 1xbet, użytkownicy mogą przejść do kolejnego kroku – wpłacenia pieniędzy na swoje konto hazardowe. Wpłat można dokonywać dzięki kilkudziesięciu usługom, począwszy od kart, a skończywszy na kryptowalutach. Jednocześnie wszystkie operacje są wolne od prowizji bukmachera. Jak wpłacić pieniądze na 1xBet, jakie metody są dostępne dla użytkowników, omówimy w tym nowym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

1xBet: jak mogę wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie?

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, 1xbet daje graczom możliwość zapoznania się z dostępnymi opcjami wpłat na konto bez konieczności zakładania konta. Na stronie znajduje się sekcja „Płatności”, w której można określić kraj zamieszkania obstawiającego i uzyskać listę aktualnych metod płatności. Można również zapoznać się z opcjami wpłaty i wypłaty pieniędzy z 1xbet. W ten sposób gracz może ocenić zalety biura jeszcze przed rejestracją.

Aby dokonać wpłaty, należy się zalogować i przejść do sekcji Depozyt. Graczowi zostaną zaproponowane dostępne metody płatności, w zależności od kraju, w którym przebywa. Średnio do wpłaty pieniędzy na konto 1xbet dostępnych jest ponad 30 usług płatniczych, które podzielone są na kategorie:

  • Karty bankowe.
  • Przelewy bankowe (nie są obsługiwane we wszystkich krajach).
  • Portfele elektroniczne.
  • Usługi płatnicze.
  • Przelewy mobilne (obsługiwane w niektórych krajach)
  • Waluty kryptograficzne.
  • Terminale samoobsługowe (nie są dostępne we wszystkich krajach).
  • Biura stacjonarne (dostępne w niektórych krajach).

W większości przypadków wpłata zajmuje od kilku minut do godziny. Przelewy bankowe trwają dłużej z powodu specyfiki organizacji finansowych. W tym samym czasie wszystkie przychodzące płatności są sprawdzane pod kątem pochodzenia środków. Jeśli regulator finansowy ma jakiekolwiek wątpliwości co do ich legalności, urząd może poprosić o dodatkowe dokumenty potwierdzające źródło dochodu. W praktyce jednak zdarza się to bardzo rzadko.

Закинуть деньги на 1хБет

Jak wpłacić pieniądze do 1xbet?

W sumie urząd udostępnia graczom aż 100 opcji wrzucenia pieniędzy na 1xbet. Każdy lokalny rynek ma jednak ograniczoną liczbę metod płatności, co wynika z prawa stanowionego przez państwo oraz rozwoju rynku instrumentów płatniczych. Dlatego przed przejściem do etapu przelania pieniędzy na swoje konto, warto zapoznać się z dostępnymi metodami wpłat na 1xbet. Aktualne informacje znajdziesz w zakładce „Depozyt”, która pojawi się po zalogowaniu na stronie. Możliwe jest również przejście do strony „Płatności”, jeśli użytkownik zaloguje się na stronę z adresu IP powiązanego z krajem zamieszkania.

W pierwszej części wspomnieliśmy, jak wpłacić pieniądze na konto hazardowe w 1xBet. Pieniądze można wpłacać za pomocą przelewu bankowego, kart płatniczych (np. Visa i Mastercard), e-portfeli (MoneyGO, Astropay itd.), systemów płatności (ecoPayz, Neteller itd.), terminali płatniczych (IBOX i EasyPay na Ukrainie), kryptowalut (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin itd.), przelewów mobilnych (np. Smart Money w Kyivstar), elektronicznych voucherów (Flexepin itd.) itd.

Jak wpłacić pieniądze do 1xBet za pomocą każdego z tych sposobów, można znaleźć na stronie biura. Zauważmy tylko, że cały proces będzie podobny i składa się z 3 kroków: autoryzacja na stronie, wybór metody płatności i określenie kwoty do wpłaty, potwierdzenie operacji poprzez narzędzia wybranej metody płatności.

Jak dokonać depozytu do 1xBet z karty?

Aby dokonać depozytu za pomocą karty, należy przejść do zakładki „Depozyt”. Na liście należy odszukać metodę „Karty bankowe” i wybrać ikonę jednego z systemów płatności. Następnie wystarczy podać kwotę wpłaty i przejść do strony z wprowadzeniem danych karty/potwierdzeniem przelewu.

W niektórych krajach, np. w Rosji, nie jest możliwe dokonanie bezpośredniej płatności z karty na konto hazardowe 1xbet. Tutaj na ratunek przyjdzie aplikacja SkyPay, dzięki której w prosty sposób można wykonać wszystkie operacje z wpłatą pieniędzy na konto bukmachera. Na stronie znajduje się instrukcja, jak korzystać z aplikacji.

1xBet - пополнение депозита

Jak wpłacić pieniądze do 1xBet za pomocą przelewu bankowego?

W większości krajów bukmacher 1xbet udostępnia graczom dane bankowe do wpłaty pieniędzy na konto. Łatwo jest wykonać operację przelewu pieniędzy, jeśli korzysta się z zaufanych banków internetowych. Na przykład na Ukrainie można dokonywać przelewów za pośrednictwem Privat24, a w Rosji za pośrednictwem Sberbank Online.

Wielu użytkowników zastanawia się, jak wpłacić 1xbet przez Sberbank Online? Aby to zrobić, należy zalogować się do swojej bankowości internetowej i wpisać dane uzyskane na koncie osobistym bukmachera. Należy pamiętać, że przelew może być na konto zagraniczne. W związku z tym zostanie naliczona dodatkowa opłata, o której możesz dowiedzieć się w swoim banku.

Jak dokonać wpłaty na 1xbet bez UCCI?

Wielu użytkowników, jeśli chodzi o 1xbet, myli go z bukmacherem 1xStavka (1xStavka). Krótkie porównanie tych firm przeprowadziliśmy w artykule. W rezultacie bukmacherzy są połączeni przez swoich ostatecznych beneficjentów, ale zgodnie z rosyjskim prawem są to różne podmioty prawne.

We wspomnianym artykule znajduje się informacja o TSUPIS – instytucji kredytowej, która zawarła umowę z 1xStavka, na śledzenie transakcji płatniczych graczy. Zgodnie z rosyjskim prawem (firma bukmacherska 1xStavka działa legalnie w Rosji) gracze muszą płacić podatki od każdej wygranej. Informacje o tym, ile pieniędzy zarobił dany użytkownik, są gromadzone przez UUPIS (Interaktywne Centrum Księgowości Transferu Zakładów). Dlatego gracze, którzy chcą korzystać z bukmachera 1xStavka są zobowiązani do zarejestrowania się w instytucji kredytowej. Bez tego nie będą mogli zweryfikować swojego konta.

Z drugiej strony, 1xBet korzysta z licencji offshore, która nie jest uznawana w Rosji. Ponieważ bukmacher jest nielegalny w Federacji Rosyjskiej, gracze nie powinni się martwić o to, jak wpłacić pieniądze do 1xBet bez TSUPIS. Możesz wpłacić pieniądze do 1xBet bez powiadamiania instytucji kredytowej o przelewach.

Jak dokonać depozytu do 1xBet z telefonu?

Wygodnym sposobem na wpłatę pieniędzy na konto 1xBet jest dokonanie depozytu z telefonu. Nie mówimy tu o aplikacji mobilnej, która zresztą obsługuje wszystkie metody płatności dostępne na stronie, ale o przelewie pieniędzy z Twojego numeru telefonu. W niektórych krajach bukmacher pozwala na dokonywanie wpłat z kont operatorów komórkowych. I tak, na Ukrainie można wpłacać pieniądze do 1xbet z Kyivstar i Vodafone, w Rosji – MTS, Megafon itd.

Пополнение депозита 1хБет

Aby móc wpłacić pieniądze na konto z telefonu, użytkownik musi się zalogować. Jeśli sekcja „Wpłata” jest dostępna na kartach operatorów komórkowych, to operację można wykonać za pośrednictwem portalu bukmachera. Wystarczy podać swój numer telefonu i potwierdzić SMS-em debet na koncie mobilnym.

W innym przypadku, aby przelać pieniądze z telefonu do 1xbet, należy skorzystać ze specjalnych serwisów/aplikacji. Aplikacje te można znaleźć w Google Play lub App Store.

Więcej pytań na temat tego, jak wpłacić pieniądze do 1xBet

💵 Jak dokonać wpłaty do 1xBet przez terminal?

W części krajów postsowieckich firma bukmacherska 1xBet jest reprezentowana przez biura naziemne, gdzie można wpłacić pieniądze na konto. Istnieją również terminale samoobsługowe, które umożliwiają wykonanie operacji wpłaty. Aby dokonać wpłaty do 1xBet za pośrednictwem terminalu, należy wybrać na ekranie ikonę bukmachera i wprowadzić numer ID klienta (login numeryczny). Następnie należy określić kwotę do wpłaty i dokonać depozytu. Pieniądze zostaną zaksięgowane w ciągu godziny.

📒 Jak wpłacić pieniądze do 1xbet bez paszportu?

Bukmacher będzie weryfikował nowych graczy przed dokonaniem jakichkolwiek transakcji walutowych. Dlatego do wpłaty pieniędzy na konto wymagana będzie kopia paszportu oraz dokument potwierdzający wiek. Jeśli z jakiegoś powodu obstawiającemu udało się wpłacić pieniądze na konto 1xbet bez paszportu (są takie historie na forach), nie będzie możliwe wypłacenie wygranych bez weryfikacji. Profil zostanie zamrożony do czasu wyjaśnienia okoliczności.

❔ Dlaczego nie mogę dokonać wpłaty na 1xbet?

Problemy z dokonaniem depozytu z winy bukmachera zdarzają się bardzo rzadko. Jeśli nie możesz dokonać wpłaty na konto 1xbet, spróbuj ponownie. Jeśli ponownie napotkasz trudności, zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Być może konto gracza zostało zamrożone, ponieważ użytkownik naruszył regulamin biura bukmachera. W takim przypadku należy poznać wszystkie przyczyny i rozwiązać je wspólnie z działem obsługi klienta.

📲 Jak wpłacić pieniądze na 1xbet przez telefon?

Bukmacher daje graczom możliwość wpłaty pieniędzy do 1xbet przez telefon. Nie mówimy tutaj tyle o możliwości zautomatyzowania na stronie internetowej lub w aplikacji na smartfony i przeprowadzenia operacji za pośrednictwem swojego gadżetu. Mamy tu na myśli przyjmowanie pieniędzy z konta operatora komórkowego. Gracze mogą dokonać wpłaty, przelewając środki ze swojego numeru telefonu na konto bukmachera. W tym celu należy wysłać SMS na podany numer, a pieniądze zostaną pobrane i automatycznie zaksięgowane na koncie osobistym. Niestety, usługa ta nie jest dostępna we wszystkich krajach.

Istotne wiadomości