Intro

Jak długo trwa wypłata pieniędzy z 1xBet?

1хБет сколько выводится платеж
Gdy gracze wybrali już instrument płatniczy i złożyli wniosek o środki, zastanawiają się „Jak długo trwa wypłata z 1xbet?” W poprzednich artykułach pisaliśmy już o tym pobieżnie. Postanowiliśmy jednak rozszerzyć temat, dodając odpowiedzi na pytania wszystkich użytkowników dotyczące wypłat na konto osobiste.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak długo trwa wypłata pieniędzy z 1xBet?

Proces wypłaty pieniędzy z 1xBet składa się z kilku kroków:

  • Gracz wybiera jedną z metod płatności dostępnych w swoim osobistym gabinecie( sekcja1xBet „Wypłata z konta”).
  • Obstawiający wysyła prośbę o przelanie środków z konta gry na swoje osobiste konto. Na tym etapie prośba trafia do bukmachera w celu weryfikacji. Może się ona odbyć automatycznie, lub jeśli firma ma dodatkowe pytania dotyczące pochodzenia środków – za pośrednictwem działu finansowego 1xbet.
  • Bukmacher potwierdza wpłatę i przekazuje ją do systemu płatniczego.
  • System płatniczy przetwarza wniosek i przekazuje środki na konto osobiste gracza.

Całkowity czas wypłaty pieniędzy z 1xbet obejmuje wszystkie powyższe kroki i zależy od:

  • Weryfikacja środków przez biuro. Jeśli transakcja jest sprawdzana automatycznie, trwa to do 10 minut. Jeśli jest ręczna, weryfikacja może trwać od pół godziny do kilku godzin, rzadziej – dni.
  • Wybrana metoda płatności. Każdy serwis płatniczy ma swój własny regulamin dotyczący przetwarzania płatności. W niektórych przypadkach na przetwarzanie transakcji mają wpływ weekendy i święta. Wówczas przelew zostanie zrealizowany w dzień powszedni, a czas wypłaty środków z 1xBet może wydłużyć się o kilka dni.

1хБет минимальная сумма платежа

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że użytkownikowi trudno będzie obliczyć dokładny czas wypłaty środków z 1xbet. Dlatego warto opierać się jedynie na wartościach średnich.

1xBet: jak długo trwa wypłata pieniędzy?

Jak wspomniano w poprzedniej sekcji, określenie dokładnego czasu, jaki zajmie otrzymanie wypłaty z 1xbet na konto osobiste, jest prawie niemożliwe. Gracze mogą skorzystać z naszej tabeli, aby zaplanować swoje transakcje wypłaty środków:

Metoda wypłaty pieniędzy

Średni czas realizacji przelewu

Kwota za transakcję

Karty VISA, Maestro 1 minuta – 7 dni od 100 rubli*
Karty bankowe Mastercard, Mir 1 minuta – 7 dni od 1000 rubli*
Portfele elektroniczne Webmoney, Qiwi, Astropay, Sticpay, Money GO i inne. 1 – 30 minut od 100 rubli*
Portfel Jeton 1 – 30 min od 89,91 rubli*
System płatności Ecopayz 15 – 30 minut od 908,05 RUB*
System płatności Payeer 15 – 30 min od 179,82 RUB*
Kryptowaluta Bitcoin do 10 minut od 15270 RUB*
Kryptowaluta Litecoin do 10 minut od 105 rubli*

*Lub równowartość w innej walucie

Należy pamiętać, że minimalna kwota na transakcję na stronie 1xBet może się różnić. Aktualne informacje można znaleźć w sekcji „Wypłata z konta” w swoim osobistym gabinecie.

W przypadku problemów z wypłatą pieniędzy z 1xBet, zalecamy zapoznanie się z naszym artykułem.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wypłacania pieniędzy z 1xBet:

📃 Od czego zależy szybkość wypłaty środków z 1xbet?

Wypłata środków z konta 1xBet odbywa się zgodnie z jasnym regulaminem. Od momentu złożenia wniosku o wypłatę do momentu zaksięgowania środków na koncie głównym może minąć od kilku minut do tygodnia. Szybkość rozpatrzenia wniosku zależy od weryfikacji profilu (jeśli nie ma niezbędnych dokumentów, warto je dostarczyć w celu weryfikacji tożsamości); kwoty wypłaty (bukmacher może ustalić limity maksymalnej kwoty wypłacanych pieniędzy); wybranej metody płatności (przetwarzanie pieniędzy przez regulamin serwisu płatniczego może trwać długo); kraju zamieszkania obstawiającego (w niektórych krajach działa monitoring finansowy wszystkich płatności) oraz szybkości rozpatrywania wniosku przez zespół 1xbet. Inne czynniki również mogą mieć wpływ na szybkość wypłaty, ale nie tak znaczący.

⏱️ Jak długo trwa wypłata pieniędzy z 1xbet?

Użytkownicy 1xbet mają do dyspozycji ponad 30* metod wypłaty środków, począwszy od przelewu kartą, a skończywszy na transferze kryptowalut. Ponieważ wszystkie serwisy mają swoje własne regulacje, szybkość zlecania wypłat z 1xbet jest wartością dynamiczną. Czas wypłaty środków waha się od 1 minuty do 7 dni. Szczegółowe informacje na temat czasu trwania wypłaty środków z konta bukmachera znajdziesz w artykule
*Ilość metod płatności zależy od kraju zamieszkania gracza.

⏳ Jak długo trwa wypłata pieniędzy z 1xBet na moją kartę?

Przelewy na kartę są uważane za jedne z najszybszych w 1xBet. Użytkownicy powinni jednak rozróżnić wypłatę pieniędzy z 1xBet za pomocą przelewu p2p oraz na dane karty bankowej. W pierwszym przypadku, płatność dokonywana jest na numer karty i trwa kilka minut (czas ten może się wydłużyć z powodu kontroli finmonitoringu). W drugim przypadku płatność jest dokonywana zgodnie z zasadami systemu płatniczego danego kraju. Dlatego pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin (średnio kilka godzin). Ze szczegółami płatności należy zapoznać się na stronie internetowej lokalnego banku krajowego.

Istotne wiadomości