Intro

Jak anulować i usunąć zakład w 1xBet?

История ставок 1хБет
Aby postawić idealny zakład gracz musi traktować zakłady jak pracę. Ważne jest nie tylko wybranie interesującego zdarzenia, ale także przeanalizowanie, jak wysokie jest prawdopodobieństwo, że wynik będzie pozytywny. Nikt jednak nie jest w stanie przewidzieć z góry, jak potoczy się wydarzenie sportowe. Dlatego przegrana jest nieunikniona. Nic dziwnego, że wielu graczy interesuje się tym, jak anulować i usunąć zakład na 1xbet. Właśnie o tym będzie mowa w tym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

1xBet: jak mogę zobaczyć moje zakłady?

Podczas dodawania zdarzeń do kuponu zakładów, po prawej stronie ekranu otwiera się menu umożliwiające postawienie zakładu. Gdy użytkownik dostosuje zakład (poda kwotę, wybierze rodzaj zakładu itp.) i go postawi, informacje z panelu znikają. Dlatego nowicjusze często pytają: „Jak wyświetlić moje zakłady w 1xBet?” Jest to bardzo prosta procedura, która wymaga kilku kroków:

  1. Zaloguj się do swojego osobistego gabinetu (jeżeli gracz nie jest zalogowany).
  2. Przejdź do sekcji „Historia zakładów”.
  3. Znajdź w tabeli informacje o wszystkich zakładach, które zostały zawarte na stronie 1xbet.

Jeśli użytkownik obstawia dużo zakładów, można zastosować dodatkowe filtry. Obstawiający może sortować zakłady według kategorii („Line” lub „Live”), statusu („Obliczone”, „Nieobliczone”), czasu rozliczenia, typu (pojedynczy, ekspres, itp.), wielkości zakładu, kursów. Dzięki tak wygodnym narzędziom, gracze mogą łatwo odnaleźć dany zakład w historii zakładów w 1xbet.

Jak anulować zakład zawarty w 1xBet?

Po zawarciu zakładu może pojawić się konieczność jego anulowania. Istnieją różne powody, które skłaniają użytkowników do anulowania zakładu:

  1. Błędy podczas stawianiazakładu. Użytkownik może wybrać niewłaściwy wynik, podać niewłaściwą kwotę pieniędzy lub postawić zakład, gdy kurs już się obniżył.
  2. Szansa na przegranie zakładu wzrosła. Analizując mecz gracz liczył na jeden wynik. Jednak pojawienie się danych o kontuzjach, zmianach w składzie, warunkach atmosferycznych może wpłynąć na wyniki sportowca lub drużyny.
  3. Potrzebapieniędzy. Pojawiła się potrzeba wykorzystania środków na zakład o wyższym priorytecie dla obstawiającego.

Niezależnie od tego, który z wymienionych powodów wystąpi, użytkownik chce anulować zakład 1xbet z jak najmniejszą stratą pieniędzy. Jednak jest to praktycznie niemożliwe. Oczywiście gracze mogą skontaktować się z obsługą klienta i poprosić o anulowanie zakładu, skarżąc się na błąd w jego zawarciu. Bukmacher nie jest jednak organizacją charytatywną. Dlatego szansa na odzyskanie zakładu w ten sposób jest bardzo mała.

1хБет - продажа ставки

Dlatego też graczom pozostają alternatywne sposoby anulowania zakładu w 1xBet:

  • opcja „Sell Bet” oferowana przez 1xBet*. Usługa ta jest dostępna dla użytkowników po zawarciu zakładu. Dzięki tej opcji gracz może zwrócić część pieniędzy, płacąc bukmacherowi opłatę transakcyjną w postaci różnicy pomiędzy kwotą początkową a oferowaną.
  • Opcja „Ubezpieczenie zakładu „*. Gracz może zwrócić całość lub część pieniędzy w przypadku przegrania zakładu. Jednak prowizja za korzystanie z usługi musi być zapłacona na początku.
  • Rekompensata za błędnie postawiony zakład. Wykorzystanie dodatkowych zakładów, w celu pokrycia potencjalnie przegranego zakładu. Na przykład, jeśli gracz popełnił błąd i postawił zakład na total less (TM), ale planował postawić zakład na total more (TB) i jest pewien wyniku, może postawić jeszcze jeden zakład – ТB z większą sumą. W tym przypadku gracz pokryje przegrany zakład i jeszcze osiągnie niewielki zysk. W przypadku przegrania TB i wygrania TM, strata będzie również minimalna, mniejsza niż w przypadku przegrania zakładu.

*Szczegóły dotyczące sprzedaży zakładu i opłaty za ubezpieczenie znajdziesz w poprzednich artykułach na stronie.

Jak usunąć zakład 1xbet z historii?

Jak już wcześniej wspomniano, historia wszystkich zakładów znajduje się w sekcji Historia zakładów. Jest ona dostępna w osobistej szafce gracza. Tutaj użytkownik może wybrać żądany zakres dat i przejrzeć wszystkie zakłady. Ponadto, znajduje się tam przycisk „Usuń”. Po jego kliknięciu, pojawi się komunikat informujący użytkownika, że zakłady 1xbet za dany okres zostały usunięte. Jeśli użytkownik wyrazi zgodę, historia zostanie wyczyszczona.

W niektórych przypadkach, użytkownik może przez przypadek usunąć zakłady w serwisie 1xBet. Aby przywrócić historię, można skontaktować się z obsługą klienta lub poprosić o przesłanie całego zestawienia e-mailem. Ta druga metoda będzie działać w 100%.

Co się stanie, jeśli usunę zakład w 1xBet?

Wśród nowych graczy często można usłyszeć pytanie, jak usunąć zakład w 1xbet? W tym przypadku, gracze mogą sugerować się anulowaniem zakładu. O specyfice anulowania zakładu pisaliśmy powyżej, więc nie będziemy jej powtarzać.

Ponadto, gracze są dodatkowo zainteresowani tym, czy mogą istnieć jakieś ograniczenia przy trwałym usuwaniu zakładów w 1xbet? Z naszego doświadczenia wynika, że nie powinno ich być. Biuro bukmacherskie może stosować sankcje wobec graczy tylko w przypadkach, gdy dochodzi do wyraźnego naruszenia regulaminu. Na przykład, użyto fałszywego zakładu. Jeśli oprogramowanie wykryje takie oszustwo, zakład zostanie zamrożony, a obstawiający nie otrzyma wpłaty na swoje konto. W takim przypadku konieczny jest kontakt z obsługą klienta, a czasami także arbitraż w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Dlatego też zalecamy zapoznanie się z zasadami korzystania z serwisu firmy bukmacherskiej 1xBet.

Istotne wiadomości