Intro

historia zakładów 1xBet: jak przeglądać, usuwać i przywracać?

История ставок 1хБет
Wszystkie transakcje zakładów użytkowników są zapisywane na stronie. Można je przeglądać w sekcji „Historia zakładów”, do której dostęp można uzyskać poprzez osobisty gabinet bukmachera. W ten sposób użytkownicy mogą dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o dotychczasowych zakładach, bez konieczności sprawdzania kuponów w 1xbet. Zdarza się jednak, że gracze, przez nieuwagę, mogą usunąć historię zakładów w 1xbet. W związku z tym zastanawiają się, jak ją przywrócić. Odpowiedź można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

[/box_text]

Jak mogę zobaczyć historię moich zakładów w 1xBet?

Po zawarciu zakładu na stronie bukmachera, generowany jest kupon. Posiadają one unikalny numer, który można wykorzystać do sprawdzenia historii zakładów bez konieczności logowania się do 1xBet. Ta opcja jest dobra, gdy gracze obstawiają zakłady nie na swoim komputerze. Natomiast w domu, logując się cały czas do portalu bukmachera, można sprawdzić historię zakładów w 1xbet poprzez swoje osobiste konto. Aby przejrzeć minione kupony i znaleźć wyniki zakładów, należy zalogować się na stronie. Następnie w swoim osobistym gabinecie należy przejść do sekcji „Historia zakładów”. Tutaj wszystkie kupony są przedstawione w formie listy. Kliknięcie na kartę otworzy dodatkowe zapisy meczów. Aby znaleźć pożądany kupon wśród dziesiątek lub setek innych, możesz skorzystać z poręcznego filtra.

Jak mogę usunąć swoją historię zakładów w 1xBet?

Gracze mogą chcieć usunąć jeden zakład lub całą historię zakładów w 1xBet. Nie jest to trudne, dzięki przyjaznemu interfejsowi w sekcji Historia zakładów. Po przejściu na powyższą stronę należy odnaleźć pożądany zakład z listy. Jeśli zakładów jest bardzo dużo, pomocny będzie filtr. Po odnalezieniu kuponu należy kliknąć na „Usuń” w pasku narzędzi. Po potwierdzeniu operacji zakład zostanie usunięty z historii. Jeśli gracz chce wyczyścić historię zakładów w 1xBet, musi zaznaczyć wszystkie zdarzenia, klikając na odpowiedni przycisk na pasku narzędzi. Kolejnym krokiem jest kliknięcie na przycisk „Delete”. Po wykonaniu tej czynności wszystkie dostępne kupony w historii zostaną usunięte История ставок 1xBet

Jak mogę przywrócić historię zakładów w 1xbet?

Po tym, jak gracz celowo lub przypadkowo przeprowadzi operację usuwania zakładów w 1xbet, nie jest tak łatwo je odzyskać. Zakłady nie trafiają do kosza, skąd można je przywrócić. Są one natychmiast usuwane z profilu gracza. Dlatego tylko obsługa bukmachera może przywrócić historię zakładów z 1xbet w osobistej szafce. Istnieje jednak alternatywna opcja, jak przywrócić historię zakładów w 1xBet. W tym celu należy skorzystać z opcji „Poproś o historię”, która znajduje się na tej samej stronie. Po przetworzeniu prośby, wszystkie informacje o zawartych zakładach zostaną wysłane do gracza na adres email wskazany w profilu. W ten sposób gracz będzie mógł zapoznać się z wynikami wszystkich zakładów zawartych na stronie. Należy zauważyć, że obstawiający nie może usunąć swojej historii zakładów bez usuwania swojego profilu. Jednak konto będzie również przez jakiś czas dostępne na serwerze w przypadku oszustwa gracza. Dlatego też nie będzie można ukryć ewentualnych oszustw związanych z zakładami, takich jak na przykład obstawianie widełek.

Istotne wiadomości