Intro

firma bukmacherska 1xBet: cechy bukmachera

Особенности БК 1хБет
Na krajowym rynku zakładów sportowych firma bukmacherska 1xbet zajmuje czołową pozycję. Jeśli przejrzeć rankingi popularnych portali hazardowych, firma z pewnością znajdzie się w pierwszej dziesiątce, w tym w pierwszej trójce finalistów. Na taki sukces biura składa się wiele czynników, o których szczegółowo pisaliśmy w recenzji 1xbet. Dziś jednak chcemy krótko wspomnieć o cechach bukmachera. Te informacje będą pomocne dla początkujących graczy.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Oficjalna strona firmy bukmacherskiej 1xBet

Wśród początkujących obstawiających jednym z pierwszych i najbardziej popularnych pytań jest: „Jaka jest oficjalna strona internetowa firmy bukmacherskiej 1xbet?” Szybka odpowiedź brzmi: 1xbet.com. Należy jednak pamiętać, że strona kampanii może być zablokowana w wielu krajach. W związku z tym bukmacher stosuje alternatywne adresy, tzw. mirrory. Gracze mogą więc korzystać z oficjalnej strony 1xbet-rate oraz innych domen używanych przez bukmachera. Alternatywne strony 1xBet zostały omówione bardziej szczegółowo w osobnym artykule. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na fakt, że w Rosji gracze mogą korzystać z usług 1xStavka. Z prawnego punktu widzenia, 1xStavka i 1xBet to dwie różne firmy. Jednak podobieństwo stylu, strony internetowej, oferty wskazuje na pokrewieństwo tych firm bukmacherskich.

Cechy charakterystyczne biura bukmacherskiego 1xBet

Bukmacher 1xbet rozpoczął swoją działalność w Rosji w 2007 roku. Później firma weszła na rynek międzynarodowy i podbiła serca milionów graczy na całym świecie. W tym samym czasie, ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej zmieniło się w taki sposób, że firma musiała „opuścić” rynek rosyjski: wszystkie biura zostały przeniesione do bukmachera 1xStavka. Na dzień dzisiejszy oficjalna strona 1xbet jest zablokowana w Rosji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, USA, Portugalii, Iranie itd. Ale to nie przeszkadza użytkownikom rejestrować się na stronie bukmachera za pomocą VPN. Wynika to z takich cech 1xbet:

  • Nowoczesna strona internetowa. Portal bukmachera posiada przyjazny interfejs i działa poprawnie na wszystkich popularnych urządzeniach. Dla użytkowników dostępna jest wersja mobilna, która działa szybko i posiada wszystkie funkcje pełnoprawnej strony internetowej.
  • Dostępność oprogramowania do obstawiania. oprogramowanie 1xWin umożliwia szybkie i łatwe obstawianie zakładów na komputerach z systemem Windows. Istnieją również programy blokujące dla systemów Windows i Mac OS – odpowiednio 1xBet Access i MacAccess.
  • Dostępność aplikacji na telefony. Stawiaj zakłady z urządzeń mobilnych szybko i wygodnie dzięki aplikacjom dla systemów Android i iOS.
  • Ogromna liczba wydarzeńw kolejce i in-play. Do dyspozycji użytkowników ponad tysiąc meczów sportowych i cybersportowych.
  • Przyzwoity wybór gier hazardowych. Gry karciane, ruletka, sloty, bingo – mnóstwo rozrywki dla najbardziej wyrafinowanych użytkowników.
  • Duży wybór promocji. 1xbet stale aktualizuje swoją ofertę bonusów i promocji dla graczy. Daje to użytkownikom możliwość zdobycia dodatkowych nagród podczas obstawiania zakładów i grania w gry.
  • Ponad 60 wersji językowych strony. Portal jest łatwy w obsłudze dla obstawiających z całego świata.
  • Wiele opcji wpłaty i wypłaty pieniędzy z konta. Przelewy kartą, e-wallety, systemy płatności, kryptowaluty, płatności z telefonów komórkowych itp. – tutaj znajdują się dostępne metody płatności dla graczy (narzędzia zależą od kraju zamieszkania użytkownika).
  • wsparcie użytkownika 24/7. Możesz skontaktować się z operatorami za pośrednictwem czatu, poczty lub telefonu.

Te cechy sprawiły, że bukmacher 1xbet stał się sławny wśród graczy. Więcej informacji o jego zaletach i wadach znajdziecie w naszej recenzji na stronie (link na początku artykułu).

Istotne wiadomości