Intro

Dostęp do strony: Jak przywrócić moje konto w 1xBet?

Восстановить доступ 1хБет
Często zdarza się, że użytkownicy zapominają nie tylko hasła, ale nawet loginu do swojego konta. Jeśli masz kłopoty z 1xBet, nie musisz się martwić. W tym przypadku zalecamy, aby spróbować właśnie przywrócić dostęp i nie rejestrować się ponownie, ponieważ bukmacher może trwale zablokować użytkownika przy rejestracji z tymi samymi danymi osobowymi (imię i nazwisko, mail, konta bankowe). W tym artykule przyjrzymy się jak się zalogować, jak odzyskać nazwę użytkownika 1xBet i hasło z konta osobistego oraz jak odzyskać dostęp do konta na stronie bukmachera.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak zalogować się do 1xBet?

Każdy obstawiający podczas rejestracji w 1xbet otrzymuje unikalny numer ID – ten 9-cyfrowy numer jest jednocześnie numerem konta do gry na stronie bukmachera. Można się nim również logować na stronie, gdyż służy on jako identyfikator gracza, podobnie jak e-mail czy numer telefonu. Swój osobisty numer ID znajdziesz w myAlpari w prawym górnym rogu. Aby się zalogować, należy wpisać swoją nazwę użytkownika (e-mail, telefon komórkowy lub numer ID), a następnie hasło.

Jak zapamiętać swój login 1xBet?

Loginem do serwisu bukmacherskiego może być nie tylko adres e-mail, ale również numer telefonu komórkowego lub unikalny identyfikator, który powstaje podczas rejestracji użytkownika. Jeśli te metody logowania są z jakiegoś powodu niedostępne, można spróbować zalogować się za pomocą jednego z portali społecznościowych. Jeśli powyższe opcje nie zadziałały, ostatnią szansą na przywrócenie nazwy użytkownika jest kontakt z działem pomocy technicznej 1xBet w dowolny, wygodny dla Ciebie sposób. Przy takim podejściu należy jednak być przygotowanym na dostarczenie konsultantowi wszystkich niezbędnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Ponieważ bukmacher bardzo rygorystycznie podchodzi do wszelkiego rodzaju oszustw i wyłudzeń, za próbę ponownej rejestracji z tymi samymi danymi osobowymi możesz dostać dożywotniego bana i dość trudno będzie Ci udowodnić, że nie jesteś oszustem. Bądź więc ostrożny i uważny, zapisz gdzieś swoje dane logowania do 1xBet? Вход в 1хБет

Skąd mam znać swoje dane do logowania w 1xBet?

Otwierając formularz logowania do serwisu 1xBet, można zauważyć, że gracz jako login może wpisać swój adres e-mail, identyfikator (ID) lub numer telefonu (trzeba kliknąć na odpowiedni przycisk w polu „Login”). Utrudnia to nieco dostęp do strony, jeśli gracz zapomni swojego loginu 1xBet. Aby go zapamiętać, należy:

  1. Poszukaj wiadomości e-mail od bukmachera. Podczas rejestracji poprzez e-mail zostaniesz poproszony o potwierdzenie konta (musisz kliknąć na link). Jeśli jest taki mail, warto użyć swojego maila jako loginu.
  2. Spróbuj wpisać swój numer telefonu. Jeśli użytkownik zarejestrował się za jego pośrednictwem, to również możliwe jest zalogowanie się lub odzyskanie hasła poprzez numer.
  3. Wyszukaj zapisane loginy/hasła w przeglądarce, aby uzyskać dostęp do 1xBet. Być może dane logowania zostały zapisane po pierwszym logowaniu.

Jeśli żadna z sugerowanych opcji nie pomogła, wówczas należy zwrócić się o pomoc do serwisu pomocy technicznej 1xbet. Jednak, aby odzyskać dostęp będziesz potrzebował identyfikacji – dostarczenia paszportu w celu weryfikacji tożsamości. Dlatego też zalecamy pisać na maila lub czat, gdyż od razu możesz przesłać swoje dokumenty w celu weryfikacji profilu.

Jak odzyskać hasło z 1xbet?

Gracze nie tylko zapominają swoją nazwę użytkownika. Dość często zdarzają się problemy z zalogowaniem się na konto osobiste poprzez zapomniane hasło z 1xbet. W takim przypadku należy je przywrócić. W tym celu należy nacisnąć przycisk „Zaloguj się”, a następnie „Zapomniałem hasła”. Bukmacher oferuje 2 sposoby identyfikacji: przez e-mail oraz przez telefon komórkowy. Wybierz ten, który został użyty podczas rejestracji. Jeśli korzystasz ze standardowego schematu – e-maila – musisz wpisać go w pole i kliknąć „Utwórz nowe hasło”. Otrzymasz e-mail z linkiem do strony bukmachera. Po kliknięciu w ten link można utworzyć nowe hasło. Jeśli podczas tworzenia e-maila użyto numeru telefonu, można przywrócić dostęp do profilu 1xBet za pomocą SMS. W tym celu należy wpisać swój numer w pole i poczekać na SMS z kodem. Należy go wpisać w formularzu, a następnie bukmacher otworzy ekran do utworzenia nowego hasła. Gdy wszystkie powyższe opcje zostaną wypróbowane i nie przyniosą rezultatu, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej bukmachera 1xBet. Można to zrobić za pomocą maila (odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin), czatu (odpowiedź otrzymasz w ciągu 5-10 minut) lub telefonu (pomoc otrzymasz w ciągu 10 minut) Смена пароля 1хБет

Jak mogę zmienić swoje hasło w 1xBet?

Jeśli gracz ma dostęp do osobistego gabinetu, zmiana hasła do 1xbet jest dość prostą i szybką czynnością. Sam bukmacher zaleca zmianę hasła co jakiś czas, aby zachować bezpieczeństwo swojego konta. Aby dokonać zmiany hasła w 1xbet, gracz musi wykonać następujące kroki:

  • Przejdź do swojego osobistego gabinetu.
  • Na stronie „Dane osobowe” kliknij na ołówek znajdujący się naprzeciwko pola „Twoje hasło”.
  • Wpisz stare hasło i nowe hasło dwa razy.

Po kliknięciu na przycisk „Zapisz”, gracz będzie miał nowe hasło do konta 1xBet. Teraz zalecamy zapisać je w notatniku. Możesz również zaznaczyć pole „Zapamiętaj” przy pierwszym logowaniu do swojego osobistego gabinetu. Strona 1xBet zapamięta wprowadzone przez Ciebie dane i następnym razem logowanie na konto będzie automatyczne lub półautomatyczne.

Jak odzyskać swoje konto 1xBet?

Zdarza się, że podczas próby uzyskania dostępu do swojego profilu użytkownik odkrywa, że jego konto zostało zablokowane lub usunięte. Dzieje się tak często, gdy gracze łamią zasady korzystania z serwisu. Wiele osób przyciąga do 1xBet jego niezawodność, łatwość obsługi i szeroki wybór gier. Zapominają jednak, że za tym wszystkim kryje się również silny system bezpieczeństwa. Specyfika tego biura polega na tym, że ludzie podają swoje dane osobowe i muszą mieć pewność, że są one bezpieczne i nie są ujawniane osobom trzecim. Dlatego też każde działanie, które wzbudza wątpliwości u bukmachera 1xBet, gracz natychmiast trafia na bana. Często zdarza się, że zupełnie bezpodstawnie. Co zrobić, gdy Twoje konto zostanie zablokowane lub usunięte, czytaj dalej. 1хБет вход официальный сайт букмекера Jeśli chcesz wypłacić pieniądze po zablokowaniu, napisz maila do supportu. Natychmiast dołącz dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość. Wskazane jest dodanie kilku dokumentów: paszportu, prawa jazdy, legitymacji wojskowej itp. Czasami to wystarcza do weryfikacji, a support przywróci Ci dostęp do konta 1xBet lub pozwoli na wypłatę pieniędzy. Pamiętaj jednak, że po pomyślnej weryfikacji możesz otrzymać maila od zespołu bezpieczeństwa z informacją, że bukmacher nie będzie już z Tobą współpracował i trwale usunie Twoje konto. Jeśli spróbujesz ponownie zarejestrować się w 1xbet i założyć konto, zostanie ono ponownie zablokowane. W takim przypadku nie da się niczego udowodnić i nie ma sensu kontaktować się z obsługą.

Istotne wiadomości