Intro

Dostęp do strony internetowej 1xBet: wskazówki, jak postępować, gdy strona jest zablokowana

1хБет заблокирован
Bukmacherzy świadczący usługi online są często blokowani przez lokalne władze. Wynika to z faktu korzystania z licencji offshore, które pozwalają im na przyjmowanie graczy na stronę bez konieczności certyfikacji u lokalnych rejestratorów. Dlatego gracze muszą radzić sobie z zablokowaną stroną 1xBet i szukać dostępu do portalu. Jak rozwiązać ten problem zostanie omówiony w nowym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

1xBet zablokowany: ograniczenie dostępu do strony

Pomimo liberalizacji biznesu hazardowego w wielu państwach, działalność bukmacherów i kasyn nadal jest zakazana. W 2020 roku specjaliści z CasinoBelarus przeprowadzili badania i ustalili, że kasyna są nielegalne w 30% krajów świata. Niestety, w artykule nie ma danych dotyczących zakładów bukmacherskich. Możemy jednak założyć, że takich państw jest również co najmniej 25% (w przeciwieństwie do hazardu, zakłady sportowe są często dozwolone). Nie dziwi więc fakt, że gracze borykają się z problemem blokady strony 1xBet.

Przyczyny zablokowania dostępu do strony 1xBet są proste: brak lokalnej licencji lub zakaz zakładów sportowych. W obu przypadkach gracze muszą szukać luk, aby uzyskać dostęp do portalu hazardowego. Poniżej omówimy, jakie są sposoby na obejście zakazu w przypadku zablokowania 1xBet.

Dostęp do 1xBet: możliwe sposoby ominięcia blokady

Przechodząc do sekcji „Obejście blokady” na stronie 1xBet, gracz zapoznaje się ze wszystkimi dostępnymi sposobami dostępu do strony bukmachera. Użytkownicy mogą skorzystać z aplikacji mobilnej, oprogramowania na PC, oficjalnego mirrora, przeglądarki 1xBet, usług VPN.

dostęp do 1xBet przez aplikację mobilną

Biuro bukmachera udostępnia graczom poręczną aplikację na Androida i iOS. Za jej pomocą można szybko obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe i pozasportowe z urządzeń mobilnych. Dodatkowo, aplikacja ma możliwość omijania blokad i pobierania danych z kilku serwerów 1xBet jednocześnie. Aplikację można pobrać z sekcji „Omijanie blokad” lub „Aplikacja na smartfony”. Należy pamiętać, że aplikacja na Androida jest dostępna do pobrania tylko ze strony bukmachera, natomiast na iOS jest dostępna w AppleStore. Szczegóły instalacji opisane są na portalu 1xBet.

dostęp do 1xBet – oprogramowanie 1xWin

Kolejnym sposobem na rozwiązanie problemów z dostępem do strony 1xBet jest instalacja programu dla systemów Windows i Mac OS. Dzięki 1xWin gracz może obstawiać zakłady sportowe, wpłacać i wypłacać środki z ominięciem wszelkich ograniczeń. Prosta i wygodna opcja do obstawiania z laptopów i komputerów stacjonarnych.

1хБет доступ к сайту

oprogramowanie 1xBet Access dla uzyskania mirrorów

W poprzednim artykule powiedzieliśmy Ci, czym są mirrory 1xBet i w jaki sposób umożliwiają alternatywny dostęp do strony. Aby uniknąć szukania aktualnego mirrora strony w Internecie, można zainstalować oprogramowanie 1xBet Access. Dzięki niemu gracz ma zawsze dostęp do działającego mirrora strony. Teraz dostęp do portalu hazardowego jest zawsze otwarty.

1xBet Browser – szybki dostęp do portalu

Użytkownicy Apple, w odróżnieniu od aplikacji 1xWin, mogą korzystać ze specjalnej przeglądarki 1xBet. Ma ona, podobnie jak Opera, wbudowaną usługę VPN, która pozwala ominąć blokowanie stron internetowych. Dlatego problem blokowania 1xBet przestaje być aktualny. Przeglądarka jest stale aktualizowana, co daje graczom możliwość korzystania z niej jako alternatywy dla Safari.

Zablokowany 1xBet: Usługi VPN – proste rozwiązanie

Aby pobrać oficjalne aplikacje ze strony bukmachera 1xBet warto się na nią najpierw zalogować. W tym przypadku polecamy skorzystać z którejś z popularnych usług VPN. Może to być Touch VPN, ZenMate, Secure VPN itp. Ponieważ na rynku istnieje szeroka gama zmieniaczy adresów IP i hotspotów, lepiej aby gracze wybrali opcję, którą sami wybiorą.

Istotne wiadomości