Intro

Dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy z 1xBet?

Способы оплаты 1хБет
Biuro bukmacherskie 1xBet udostępnia obstawiającym wygodną usługę wypłaty pieniędzy z konta hazardowego na konto osobiste. Liczba dostępnych metod płatności zależy od kraju zamieszkania i często przekracza 30 usług. O tym, czym są i jak wypłacać pieniądze z 1xBet pisaliśmy w poprzednim artykule. Nie zawsze jednak prośba o transfer środków kończy się powodzeniem. Jeśli nie możesz wypłacić pieniędzy z 1xBet, polecamy zapoznać się z tym materiałem.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Nie mogę wypłacić pieniędzy z 1xBet: co mogę zrobić?

Niestety, gdy użytkownik zgromadzi już pewną kwotę na swoim koncie do gry i jest gotowy do wypłaty środków, operacja ta nie zawsze kończy się sukcesem. Nic dziwnego, że obstawiający często szukają w Internecie odpowiedzi na pytanie „Nie mogę wypłacić pieniędzy z 1xbet co robić?” Przede wszystkim konieczne jest zrozumienie przyczyny tego problemu. Zidentyfikowaliśmy 8 powodów, dla których gracz nie może wypłacić pieniędzy z serwisu. Zostały one szczegółowo opisane w kolejnej części, więc nie będziemy się nad nimi rozwodzić.

Jeśli gracz nie może wypłacić pieniędzy z 1xBet, warto przyjrzeć się weryfikacji jego profilu, zgodności z warunkami wypłaty (sprawdź wsparcie serwisu, minimalne progi transferu pieniędzy) oraz ograniczeniom dla profilu. W tym ostatnim przypadku należy skontaktować się z zespołem wsparcia. Można również skontaktować się z operatorem przed samodzielnym poszukiwaniem przyczyny zablokowania wypłaty. Specjaliści bukmachera pracują przez całą dobę i z przyjemnością pomogą znaleźć i rozwiązać problem.

Dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy z 1xBet?

Zakładając konto, gracze automatycznie zgadzają się na warunki korzystania z usług firmy bukmacherskiej 1xbet. Jednak niewiele osób czyta regulamin zamieszczony na stronie bukmachera. Dlatego też występowanie problemów z transakcjami stawia obstawiających w trudnej sytuacji. Mimo, że wszystkie przypadki, które mogą być powodem odmowy wypłaty są wyszczególnione w dokumencie.

Główne błędy, przez które nie można wypłacić pieniędzy z 1xbet to:

 • Niezweryfikowany profil. W naszym artykule dotyczącym rejestracji w 1xBet pisaliśmy o konieczności przejścia pełnej weryfikacji tożsamości. Zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami społeczności hazardowej, gracze muszą być pełnoletni. Bukmacher weryfikuje również inne informacje o użytkownikach, aby móc świadczyć swoje usługi. Dlatego do weryfikacji będzie wymagany numer telefonu oraz jeden z dokumentów (paszport, paszport, prawo jazdy).
 • Nierozegrany depozyt/część depozytu. Po zdeponowaniu pieniędzy, gracze powinni wykorzystać je na stronie. W tym celu wystarczy postawić środki na zakłady sportowe/cybernetyczne o kursie wyższym niż 1.10 lub zagrać w którąkolwiek z gier. Zdeponowana kwota pieniędzy, po wygranej, jest dostępna do wypłaty.
 • Nierozegrane środki bonusowe. Sytuacja jest podobna do poprzedniego problemu. Aby środki bonusowe trafiły na konto główne, muszą zostać obrócone. Szczegółowe informacje na temat systemu wypłaty bonusu można uzyskać na stronie promocji.
 • Naruszenie limitów wypłat. Jeśli użytkownik podał kwotę, która przekracza dopuszczalną kwotę dla wybranej metody płatności, wypłata nie zostanie przyjęta. Ponadto, bukmacher 1xBet może ustalić wewnętrzne limity wypłat dla danego gracza. Taka sytuacja ma miejsce jako kara prewencyjna za drobne oszustwa w zakładach i grach.
 • Naruszenie warunków wypłat dla jednego konta. W celu ochrony graczy przed oszustwami biuro bukmachera daje możliwość przesłania środków tylko na konto (serwis płatniczy), z którego zostały one otrzymane. Jeśli coś dzieje się z kontem, należy skontaktować się z supportem i przedstawić potwierdzenie problemu.
 • Dane gracza nie zgadzają się na stronie i w serwisie płatniczym. Bukmacher 1xBet przed dokonaniem przelewu sprawdza dane konta, na które zostaną wysłane środki. W przypadku stwierdzenia błędów w imieniu, nazwisku, numerze, płatność nie zostanie przyjęta. Dlatego wszelkie literówki w danych należy poprawiać poprzez wsparcie biura.
 • Zablokowanie konta gracza. Jeśli gracz systematycznie łamał regulamin biura bukmacherskiego, jego konto zostanie zamrożone, a trwające wpłaty anulowane. W takiej sytuacji gracz nie będzie mógł odzyskać swoich środków.
 • Problemy techniczne po stronie bukmachera lub serwisu płatniczego. Nie tak często, ale jednak mogą wystąpić trudności z przelewami na wskazane konto. W takim przypadku należy poczekać i spróbować ponownie po jakimś czasie.

Gdy gracz nie może wypłacić pieniędzy z 1xbet, warto sprawdzić powyższe problemy. Nie ma innych przyczyn, przez które nie można wypłacić pieniędzy z portalu. Większość z opisanych powyżej problemów można rozwiązać samodzielnie, a jeśli nie, można skontaktować się z supportem. Przypominamy, że są oni dostępni 24/7.

Вывод средств 1хБет на карту

Jakie są główne zasady wypłacania pieniędzy z 1xBet?

W poprzedniej sekcji, opisującej sytuacje, w których gracz nie może wypłacić pieniędzy z 1xBet, częściowo poruszyliśmy podstawowe zasady obowiązujące użytkowników biura. Postanowiliśmy jednak dla jasności wyeksponować je w osobnym bloku.

Zalecamy, aby użytkownicy stosowali się do tych zasad w celu uzyskania pieniędzy na własne konto:

 • Zweryfikuj swoją tożsamość i udowodnij, że masz co najmniej 18 lat.
 • Obstawiaj środki przed wypłatą.
 • Nie przelewaj więcej niż ustalony limit.
 • Używaj tego samego serwisu płatniczego do wpłacania i wypłacania pieniędzy.

Z kolei bukmacher 1xbet przekazuje środki na własne konto zgodnie z regulaminem (od 1 minuty do 7 dni) i nie pobiera za takie operacje prowizji.

Jak anulować zlecenie wypłaty 1xbet?

Po wypełnieniu przez użytkownika wniosku o wypłatę środków (z podaniem kwoty przelewu i metody płatności), zostanie on przekazany do rozpatrzenia przez dział finansowy. Większość transakcji przeprowadzana jest automatycznie, bez dodatkowej ingerencji człowieka. Sztuczna inteligencja jest w stanie wykryć błędy i zidentyfikować przestępców. W takim przypadku pieniądze zostaną zwrócone na konto główne gracza lub zamrożone do czasu rozwiązania problemu.

1хБет - вывод средств

Pomimo faktu, że płatności z błędami w szczegółach są zwracane, wielu graczy zastanawia się „Jak anulować żądanie wypłaty 1xbet?” W niektórych sytuacjach użytkownicy natrafiają na ciekawy zakład i nie mają nic przeciwko zwrotowi środków, aby spróbować szczęścia w nowym zakładzie. Wtedy gracze muszą podjąć następujące kroki:

 • Autoryzuj i zaloguj się do swojego osobistego gabinetu.
 • Wejdź w sekcję „Wypłata z konta”.
 • Kliknij na „Żądania wypłaty” i znajdź swoją wypłatę.
 • Jeśli Twoje żądanie wypłaty jest „W trakcie realizacji”, możesz kliknąć na „Anuluj”. W ciągu 10 minut środki zostaną przelane na Twoje konto. Jeśli status wypłaty to „Zrealizowana”, gracz musi tylko ponownie wpłacić środki na swoje konto.

Obstawiający może anulować swoje żądania wypłaty bez żadnych ograniczeń ze strony bukmachera 1xBet.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wypłat z 1xBet:

❌ Dlaczego wypłata środków jest zablokowana przez 1xBet?

Po wybraniu przez użytkownika metody płatności, podaniu kwoty i kliknięciu przycisku „Potwierdź”, żądanie przechodzi przez kilka etapów weryfikacji. Automatyczne odcięcie płatności następuje, gdy część kwoty nie została obstawiona, istnieje podejrzenie otrzymania wygranej lub limit transferu został przekroczony. Weryfikacja ludzka, przez dział finansowy bukmachera, następuje w momencie, gdy wypłata zostaje zablokowana przez 1xBet. Jeśli istnieją podejrzenia co do oszustwa lub pochodzenia środków, pieniądze zostaną „zamrożone” do czasu zakończenia kontroli. Nie ma możliwości wpłynięcia na tę sytuację. Dlatego obstawiającemu pozostaje jedynie czekać na decyzję działu finansowego.

💵 Dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy z 1xBet?

Istnieje co najmniej 8 powodów, dla których gracz nie może wypłacić pieniędzy z 1xbet. Najczęstsze z nich to niepełna identyfikacja profilu, niewykorzystane środki oraz wypłata za pomocą innego instrumentu płatniczego niż ten, który został wybrany podczas wpłaty. Mogą pojawić się również problemy z limitami oraz podejrzenia biura bukmachera co do pochodzenia środków lub otrzymania wygranej. Podczas składania zlecenia wypłaty gracz zobaczy komunikaty z powodem odmowy wykonania przelewu. Istnieje również możliwość skontaktowania się z supportem w celu uzyskania porady.

📞 Co powinienem zrobić, jeśli nie mogę wypłacić pieniędzy z 1xBet?

Choć bukmacher to przede wszystkim firma, która chce zarabiać pieniądze, to dba również o swój wizerunek. Dlatego też istnieje całodobowy zespół wsparcia, który zajmuje się problematycznymi sytuacjami. Jeśli gracz nie może wypłacić pieniędzy z 1xBet, warto napisać czat, e-mail, zadzwonić lub wybrać inne dostępne sposoby komunikacji z biurem bukmachera.

Istotne wiadomości