Intro

Dlaczego aplikacja 1xBet nie działa?

Почему не работает приложение 1xBet
Bukmacher 1xBet, odpowiadając na potrzeby użytkowników, uruchomił kilka aplikacji na komputery i urządzenia mobilne. Powiedzieliśmy już, gdzie i jak pobrać aplikację 1xbet zakłady bukmacherskie. Jednak niektórzy gracze mogą napotkać problemy, gdy aplikacja nie działa lub przestaje się uruchamiać z tego czy innego powodu. Przyjrzyjmy się więc w tym artykule wszystkim możliwym rozwiązaniom i sposobom rozwiązywania problemów.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Dlaczego aplikacja 1xBet nie działa?

Na forach hazardowych obstawiający często zadają pytania dotyczące poprawnego działania aplikacji bukmachera. Zebraliśmy wszystkie informacje na ten temat i postaramy się opisać powody, dla których aplikacja 1xBet nie działa.

Pobranie niedziałającej wersji aplikacji 1xBet

Bukmacher stale aktualizuje swoje produkty: oprogramowanie 1xWin, aplikacje na Androida i iOS. Dlatego wersje produktów wydanych wcześniej stają się nieaktualne i mogą nie działać poprawnie. Dodatkowo, gracze często pobierają oprogramowanie z nieoficjalnych źródeł (nie polecamy tego), gdzie zamieszczona jest nieaktualna wersja. Dlatego aplikacja 1xBet może nie działać na Twoim komputerze lub smartfonie. Jeśli oprogramowanie zostało pobrane z oficjalnej strony 1xBet, należy zwrócić uwagę na sam plik instalacyjny. Może on być uszkodzony. Jeśli tak jest, możesz ponownie pobrać oprogramowanie na swoje urządzenie i zainstalować je.

Twoje urządzenie nie obsługuje aplikacji 1xBet

Aby móc zainstalować aplikację mobilną bukmachera na swoim smartfonie, musi on spełniać minimalne wymagania:

  • Android: 50-60 MB wolnego miejsca w pamięci smartfona i system operacyjny Android w wersji 4.1 lub wyższej.
  • iOS: 108 MB wolnego miejsca w pamięci iPhone’a oraz system operacyjny iOS w wersji 9.3 lub wyższej.

aplikacja 1xWin jest obsługiwana na systemach operacyjnych Windows począwszy od XP. Potrzebujesz do 200 MB wolnego miejsca. Innych wymagań nie ma. Jeśli program do obstawiania nie instaluje się, może to być spowodowane przez program antywirusowy. Spróbuj go wyłączyć.

Problemy z połączeniem 1xBet z Internetem

Jeśli obstawiający ma problemy z aplikacją na smartfonie lub komputerze, warto sprawdzić połączenie z internetem. Z reguły aplikacja powinna sama wyświetlić powiadomienie o braku połączenia. Lepiej jednak upewnić się, że ma się działające połączenie internetowe. Innym powodem braku połączenia może być blokada bukmachera przez lokalnych dostawców internetu. W takim przypadku aplikacja 1xBet może nie działać – ruch z serwera hazardowego zostanie zablokowany. Oczywiście, twórcy aplikacji nagrodzili oprogramowanie do obstawiania za pomocą VPN. Jednak nie zawsze działa on poprawnie Вход в мобильную версию 1xBet

aktualizacje aplikacji 1xbet

Biuro bukmacherskie 1xbet regularnie aktualizuje wszystkie aplikacje bukmacherskie. Dlatego po otrzymaniu kolejnej aktualizacji, aplikacja 1xbet może się nie otworzyć. Problem ten jest naprawiany przez wielu graczy na forach. W takim przypadku warto odinstalować i ponownie zainstalować oprogramowanie. Jeśli to nie pomoże, napisz do supportu i poproś o link do poprzedniej wersji działającej aplikacji bukmacherskiej. Nie zalecamy pobierania oprogramowania z innych stron, ponieważ może ono zawierać złośliwy kod.

Problemy z urządzeniem: telefonem lub komputerem

Czasami aplikacja 1xBet nie działa z powodu problemu z samym urządzeniem obstawiającego. Chodzi tu o system operacyjny (po kolejnej aktualizacji) lub inne programy, które blokują oprogramowanie do obstawiania. W takim przypadku należy cofnąć się do poprzedniej wersji systemu/odinstalować oprogramowanie lub poczekać na kolejną aktualizację aplikacji 1xBet. Jeśli opisane powyżej rozwiązania nie pomogą, zalecamy kontakt z działem pomocy technicznej bukmachera. Być może będą oni w stanie zaproponować alternatywne rozwiązanie dla użytkowników.

Istotne wiadomości