Intro

Czym są „laki” w 1xBet: cechy zakładów

Ставка лаки 1хБет
Serię artykułów o typach zakładów w 1xBet chcielibyśmy zakończyć artykułem o „lakach”. Ten rodzaj zakładów jest popularny wśród graczy na tym samym poziomie co ekspresy, systemy i łańcuchy. Ma on również swoją specyfikę i jest aktywnie wykorzystywany przez profesjonalistów. Postanowiliśmy jednak opisać osobliwości „laksów” w 1XBet, aby nowicjusze mogli zacząć je stosować w swojej praktyce bukmacherskiej.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

„Lucky bets od 1xBet: czym są?

Zakłady Lucky po raz pierwszy pojawiły się na stronie Marathonbet ponad 10 lat temu. Dziś bukmacher oferuje kilka odmian Lucky, takich jak Lucky15, Lucky31 i Lucky63. Liczba użyta przy zakładzie odnosi się do całkowitej liczby zakładów w nim zawartych. Na stronie 1xBet zastosowano jednak zupełnie inną metodologię. Zdefiniujmy zatem lucky bet, który jest dostępny dla użytkowników portalu 1xBet.

luckybet w 1xBet to zakład kombinowany, który składa się z zakładów pojedynczych i ekspresowych. Minimalna liczba zdarzeń do postawienia laki wynosi 2, a maksymalna 8. Jednocześnie gracz może kombinować z różnymi wariantami wyników w zakładzie.

Które warianty zakładów można ze sobą łączyć, zostanie wyjaśnione bardziej szczegółowo w następnej części.

Lucky 1xbet: jak zakłady działają w praktyce?

Największym problemem dla początkujących graczy, którzy chcą wypróbować zakłady laki w 1xbet, jest zrozumienie, jak to działa. W poprzedniej części podaliśmy definicję ‚laki’. Rozumie się z niej, że zakład obejmuje single i ekspresy 1xbet. Jednak w jaki sposób tworzy się laki i jakie zdarzenia wchodzą w skład kombinacji? Jest tu kilka niuansów, o których warto wspomnieć w artykule.

I tak, załóżmy, że na kuponie zostały dodane 4 selekcje na mecze piłki nożnej:

 • „Dynamo Kijów wygra z Shakhtar FC po kursie 2.0.
 • Suma w meczu pomiędzy Anglią a Niemcami przekracza 2.5 po kursie 3.0.
 • Obie drużyny, Barcelona i Benfica, strzelą gola po kursie 4.0.
 • Remis pomiędzy Realem Madryt a Monaco po kursie 1.50.

Лаки в 1хБет

W oparciu o dostępne wybory zdarzeń, możesz dokonać tych zakładów w lacs:

 • 4 single;
 • 6 zestawów po 2 zdarzenia;
 • 4 zakłady wielokrotne na 3 zdarzenia;
 • 1 zakład wielokrotny na 4 zdarzenia.

Dzięki temu łączna liczba unikalnych wariantów zawierania zakładów na laka z 1xBet wynosi 15. Liczba ta jest używana przy obliczaniu kwoty za każdy kupon. Wyobraźmy sobie, że całkowita kwota zakładu wynosi 900 rubli*. W tym przypadku wielkość każdego kuponu będzie wynosić 900 / 15 = 60 rubli* za kupon.

Aby obliczyć potencjalną wygraną każdej opcji w Laci 1xbet, musisz stworzyć osobne tabele dla każdego typu zakładu: 4 single, 6, 4 lub 1 parlay. Jako przykład pokażmy, jak obliczane są wygrane dla zakładów pojedynczych:

Wynik

Współczynnik

Wygrana, ruble*

Pierwsza drużyna, która wygrała 2,0 120
Całkowita liczba punktów jest większa niż 2,5 3,5 210
Oba cele 4,0 240
Remis 1,5 90

W ten sposób całkowita wygrana z zakładu może wynieść 440 rubli*.

*Lub równowartość w lokalnej walucie.

Jakie są główne cechy 1xBet?

Każdy typ zakładu ma swoje własne cechy charakterystyczne, które należy wziąć pod uwagę, aby prawidłowo obstawić zakład. Przyjrzyjmy się najważniejszym cechom zakładów laki w 1xBet:

 • Minimalna liczba selekcji na kuponie to 2, a maksymalna to 8.
 • Zdarzenia mogą być wybrane z sekcji „Linia” lub „Na żywo”.
 • Możesz stawiać zakłady na wszystkie rynki dostępne na stronie.
 • Nie ma żadnych bonusów ani kodów promocyjnych dla 1xBet Lucky Bets. Promocje również nie są dostępne.
 • Bukmacher nie ustala limitów na minimalne kursy.
 • Firma bukmacherska może odmówić przyjęcia laka bez podania przyczyny.

Выбор лаки 1хБет

Tak więc, laki od 1xbet to dość ciekawa opcja zakładów, która pozwala na wielokrotne zwiększenie wygranej. Gracz może jednak wykorzystać do postawienia zakładu wyłącznie własne środki. Na laksa nie obowiązują żadne bonusy ani kody promocyjne.

Jak obstawiać laksy na 1xbet?

Bukmacher 1xBet udostępnia wygodny interfejs do tworzenia wszelkiego rodzaju zakładów kombi. Lucky nie będzie wyjątkiem od tej reguły. Aby utworzyć zakład laki w 1xBet, należy wykonać następujące kroki:

 1. Wybierz interesujące wydarzenia do obstawiania na stronach „Linia” lub „Na żywo”. W tym przypadku niektóre z wyników mogą być w zakładach przedmeczowych, a inne w zakładach na żywo.
 2. Dodaj wyniki do kuponu zakładów.
 3. W polu z wyborem dostępnych typów zakładów znajdź „Lucky”.
 4. Określ kwotę zakładu.
 5. Sprawdź wszystkie informacje na kuponie i kliknij na przycisk „Postaw”.

Następnie kupon trafia do Historii zakładów, gdzie można go śledzić poprzez konto osobiste. Ponadto, posiadając numer kuponu, można go sprawdzić za pomocą specjalnego narzędzia na portalu 1xBet. Na naszej stronie internetowej znajduje się artykuł na ten temat.

Istotne wiadomości