Intro

Czym jest koło fortuny w 1xBet?

Колесо фортуны 1хБет
Po zarejestrowaniu się na stronie gracze mają pełny dostęp do sekcji „PROMO”. Tutaj użytkownicy znajdą dziesiątki promocji i różnego rodzaju bonusów 1xBet. Wśród nich dużą popularnością cieszy się 1xBet’s Wheel of Fortune. Udział w tej promocji pozwala obstawiającym na otrzymanie punktów i cennych upominków. Jednocześnie, koszt kręcenia kołem jest dość demokratyczny.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Na czym polega promocja Koło Fortuny w 1xBet?

Koło Fortuny (Lucky Wheel) w 1xbet to oferta promocyjna, która działa w sposób ciągły. Jak można wywnioskować z nazwy, graczom oferowany jest rodzaj ruletki, w której do wygrania są specjalne punkty oraz wartościowe prezenty. Strona z kołem promocyjnym dostępna jest w zakładce PROMO – Gry bonusowe – Fortuna. Jedno zakręcenie kołem kosztuje 50 rubli lub równowartość tej kwoty w innej walucie. Dodatkowo, obstawiający mają możliwość otrzymania darmowych spinów. Biorąc udział w innych promocjach, gracz może otrzymać 1xBet’s Wheel of Fortune freespins. Istnieje również możliwość wymiany punktów bonusowych otrzymanych za depozyty i szczęśliwe zakłady na stronie pokazu kodów promocyjnych na darmowe spiny w Lucky Wheel. W ten sposób gracz może zwiększyć swój dochód za aktywne obstawianie zakładów na stronie 1xBet 1хБет - колесо фортуны

Gdzie znajduje się koło fortuny w 1xBet?

Pomimo tego, że promocja 1xbet Koło Fortuny jest dostępna dla wszystkich nowych graczy, nie każdy zdaje sobie sprawę z jej istnienia. Twórcy platformy „upchnęli” ofertę w dziale „Gry bonusowe”. Choć z doświadczenia wiemy, że nowi gracze chętniej przechodzą na strony promocji i bonusów, omijając stronę Bonus Games. Dlatego nie dziwi fakt, że na forach popularne są tematy odpowiadające na pytanie „Gdzie jest koło fortuny w 1xbet?” Jak wspomniano powyżej, aby znaleźć ruletkę z punktami bonusowymi i cennymi nagrodami, należy przejść na stronę „PROMO”. Następnie należy odwiedzić sekcję „Bonus Games” i znaleźć stronę „Fortuna”. Na niej znajdziesz grę wraz z krótkim opisem zasad.

Jakie nagrody są dostępne dla uczestników koła fortuny w 1xbet?

Aby wziąć udział w promocji gracze muszą wpłacić środki własne w wysokości 50 rubli (lub równowartość tej kwoty) lub skorzystać z darmowych spinów. Te ostatnie można uzyskać za pośrednictwem sekcji promo code showcase, wymieniając zgromadzone punkty na freespiny. O tym, jak działa Program Bonusowy 1xBet pisaliśmy w osobnym artykule. Użytkownicy kręcący ruletką mogą wygrać takie nagrody:

  • 25, 50, 100, 500, 1000, 3000, 5000, 10000, 100,000, 250,000, 500,000 i 100,000 punktów bonusowych.
  • Telefon, tablet lub laptop (wszystkie gadżety Apple).
  • Inne cenne nagrody, które mogą pojawiać się od czasu do czasu.

Dodatkowo, na kole fortuny 1xbet znajdują się sektory, które za każdy obrót przyniosą użytkownikowi 0 punktów. Dlatego straty są również możliwe, nawet tak samo jak wygrane Колесо фортуны в 1хБет

Jak wygrać na kole fortuny w 1xbet?

W sieci można znaleźć oferty od różnych oszustów, którzy chętnie podzielą się schematem wygranej na kole fortuny 1xbet. Jednak chcemy rozczarować czytelników: w tej ruletce nie ma żadnego schematu wygrywania. Cała strategia opiera się na zapłaceniu/otrzymaniu darmowego spinu i naciśnięciu przycisku „Spin”. Następnie, według bukmachera, system losowo wybiera nagrodę. W działaniu gry jest jednak algorytm, który działa na rękę bukmacherowi 1xBet. Dlatego nagrody w postaci dużej ilości punktów bonusowych czy gadżetów nie wypadają często. Mając doświadczenie z grą w jakąkolwiek ruletkę, warto wykonać kilka obrotów i zobaczyć, co system daje graczowi. Jeśli w grze 1xBet’s Wheel of Fortune uda Ci się wygrać ponad 500 punktów bonusowych, to w kolejnych obrotach zazwyczaj wygrasz zero lub 25 punktów bonusowych. W takim przypadku należy odczekać chwilę i spróbować obstawić ponownie. Tak samo należy postąpić, jeśli po pierwszych 3-5 zakładach nie uda się uzyskać interesujących wygranych. Tak więc, najlepszym sposobem na wygraną w kole fortuny w 1xbet jest zachowanie spokoju. Lepiej jest wykonać kilka obrotów w odstępach czasu, niż od razu przepuścić cały budżet.

Istotne wiadomości