Intro

Co to jest zaliczka w 1xBet i jak z niej korzystać?

Аванс в 1хBet
Nierzadko gracze mają sytuację, w której postawili zakład na interesujące wydarzenie. Następnie na stronie pojawia się kolejna kusząca oferta (wysoki kurs na wynik), ale nie ma w niej dostępnej gotówki. W takim przypadku należy doładować swoje konto 1xBet lub skorzystać z oferowanej przez 1xBet zaliczki gotówkowej. Czym jest zaliczka, jak ją otrzymać, wykorzystać i zrealizować, omówimy w nowym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co to jest 1xBet cash advance?

Biuro bukmacherskie oferuje lojalnym użytkownikom dodatkowe przywileje. Wyrażają się one w wyższych limitach na wygrane oraz usługach takich jak na przykład powiernik zakładów 1xBet. O tego typu zakładach pisaliśmy w osobnym artykule, który polecamy przeczytać. Znajdziesz w nim informacje m.in. o zakładach zaliczkowych 1xBet. zaliczki na zakłady 1xBet należy rozumieć jako pieniądze, które są pożyczane przez bukmachera. Mogą być one wykorzystane do obstawiania zakładów pod pewnymi warunkami. W ten sposób użytkownik ma dodatkowe narzędzie, dzięki któremu może szybko postawić darmowy zakład i otrzymać wygraną.

Jak otrzymać zaliczkę w 1xBet?

Jak już wcześniej wspomniano, zaliczka w 1xBet nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Pieniądze w formie zaliczki mogą otrzymać gracze, którzy zawarli w serwisie co najmniej 10 zakładów. Oprócz tego kryterium, istnieje jeszcze jeden ważny warunek: obowiązkowa obecność przynajmniej jednego zakładu nieobstawionego. Jest to „gwarancja” bukmachera, że otrzyma on swoje pieniądze z powrotem, jeśli zakład nie wypali. Aby otrzymać zaliczkę w 1xBet musisz wpłacić pieniądze na swoje konto i postawić zakład. Gdy własne środki nie są dostępne lub jest ich za mało, można dodać kolejne zdarzenie do kuponu i sprawdzić ofertę bukmachera. Jeśli użytkownikowi została pożyczona kwota, to będzie ona widoczna w wierszu „Dostępna zaliczka”. W innym przypadku graczowi pozostaje bardziej aktywne korzystanie z usług bukmachera. Nie ma innych sposobów na otrzymanie zaliczki od 1xBet.

Jak oblicza się zaliczkę w 1xBet?

Gdy gracze dowiedzą się o możliwości skorzystania z zaliczki w 1xBet, zastanawiają się nad dostępną kwotą do postawienia. Biuro bukmachera nie zdradza dokładnego algorytmu, według którego obliczana jest zaliczka w 1xBet. Doświadczeni gracze są jednak zaznajomieni z tą informacją:

  • Na wysokość zaliczki wpływa ilość nierozliczonych zakładów. Im jest ich więcej, tym wyższa jest kwota zaliczki.
  • Kwota zaliczki nie przekracza 50% Twojej potencjalnej wygranej w zakładach.

1хБет - Доверительная ставка Podajmy szybki przykład. Załóżmy, że gracz ma na swoim koncie 100$*. Postawił dwa zakłady:

  • 40$* po kursie 1.5. Potencjalna wygrana wynosi $60*.
  • 60$* przy kursie 2. Potencjalna wygrana wynosi 80$*.

Gracz może w ten sposób osiągnąć do 140$ zysku z zakładów. W tym przypadku, kwota zaliczki nie przekroczy 70$*. Chociaż z własnego doświadczenia wynika, że będzie to mniej, w granicach 30-40$*. *Lub równowartość tej kwoty w innej walucie

Jak korzystać z 1xbet advance?

Cały proces korzystania z 1xbet advance wygląda następująco:

  1. Konieczne jest wybranie wydarzenia sportowego w przedmeczu lub w grze. Mecz musi odbyć się w ciągu 48 godzin.
  2. Dodaj wynik do zakładu i sprawdź wielkość dostępnej zaliczki.
  3. Postawić całość lub część depozytu jako zakład powierniczy.

W przypadku, gdy cała zaliczka nie została wykorzystana, można ją przeznaczyć na zawarcie kolejnego zakładu wzajemnego. Bukmacher nie ogranicza gracza w ilości zakładów, które można postawić w ramach zaliczki. Najważniejsze jest to, że zaliczka w 1xBet jest do tego celu dostępna.

W jaki sposób mogę zwrócić zaliczkę w 1xBet?

Po wykorzystaniu przez gracza zaliczki w 1xBet, pojawia się pytanie, w jaki sposób spłacić dług. Aby to zrobić, gracz nie musi nic robić. Bukmacher automatycznie obciąży środki zgodnie z poniższym schematem:

  • Jeśli zakład się powiedzie, użytkownik otrzyma wszystkie wygrane oprócz depozytu.
  • Jeśli zakład jest przegrany, zaliczka na zakład w 1xBet zostanie spłacona z zakładu(ów) postawionego przez gracza.
  • Jeśli zakłady własne zostaną przegrane, dług zostanie odliczony z konta gracza. Dzięki temu użytkownik nie zostanie obciążony środkami na kolejne depozyty. Może to jednak wpłynąć na wysokość zaliczki w przyszłości.

Доверительная ставка 1хБет Biuro bukmacherskie nie pobiera od gracza żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z zaliczki w 1xBet. Dlatego usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród obstawiających.

Więcej pytań o 1xBet cash advance

💵 Co oznacza zaliczka w 1xBet?

Zaliczka w 1xbet oznacza środki, które bukmacher pożycza użytkownikowi. Za tę usługę firma nie pobiera opłaty. Jednak nie wszyscy obstawiający mogą skorzystać z zaliczki. Więcej o szczegółach otrzymania bonusu przeczytasz w artykule.

💸 Jak działa zaliczka gotówkowa 1xBet?

Gdy gracz ma nierozliczone zakłady, bukmacher 1xBet może pożyczyć mu wolne środki. Można je wykorzystać do postawienia zakładu zaufania. Ile wynosi zaliczka od bukmachera i jak się ją oblicza, opisujemy w artykule.

✅ Jak wziąć zaliczkę na 1xbet?

Aby skorzystać z zaliczki w 1xbet, należy postawić więcej niż 10 zakładów na stronie bukmachera. Następnie bukmacher za każdy niezaksięgowany zakład obliczy dla gracza zaliczkę. Gracz może ją wykorzystać do zawierania zakładów wzajemnych. Liczba zakładów postawionych za pomocą kredytu jest nieograniczona.

🎰 Jak obstawiać zakłady z wyprzedzeniem w 1xBet?

Aby móc postawić zakład z wyprzedzeniem, gracz musi najpierw postawić zakład za własne pieniądze. Następnie można wybrać inne interesujące wydarzenie i dodać jego wynik do kuponu zakładów. W oknie z parametrami zakładu znajduje się linia „Dostępna zaliczka”. Jeśli bukmacher udostępnia użytkownikowi taką usługę, to kwota ta będzie większa od zera. W takim przypadku gracz może postawić zakład z wyprzedzeniem w 1xBet: należy podać dostępną kwotę na zakład i postawić go. Następnie zostanie utworzony zakład zaufania.

Istotne wiadomości