Intro

Co to jest total w 1xBet i jak z niego korzystać?

1хБет тотал в ставках
Bukmacher 1xBet oferuje użytkownikom różne rodzaje zakładów na wydarzenia sportowe. Jednak najpopularniejszą opcją zakładów wśród nowych graczy jest wynik meczu (zwycięstwo pierwszej drużyny, zwycięstwo drugiej, remis itp.). Nie jest to zaskakujące, ponieważ takie wyniki są najłatwiejsze do przewidzenia. Jeśli jednak spojrzeć na historię zakładów doświadczonego gracza, można zauważyć zakłady na handicapy i totale. Czym jest totals w 1xbet i jak korzystać z tego typu zakładów – przeczytaj artykuł.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co oznacza suma w 1xBet?

Jak widać we wstępie, total to zakład na określoną liczbę zdarzeń. Może to być liczba strzelonych bramek, zdobytych punktów, kartek, zmian itp. Total w 1xBet jest więc bardzo ciekawym zakładem, z którego mogą korzystać zarówno początkujący, jak i profesjonaliści.

W linii bukmacherskiej suma oznaczana jest literą „T”. Dodatkowo użytkownicy mają do dyspozycji zakłady oznaczone jako „TB” i „TM”. Pod nimi znajdują się wartości odpowiednio „total more” i „total less”. Różnica między tymi zakładami nie jest trudna do zrozumienia:

  • Dzięki„Totalmore” gracz przewiduje, że w meczu sportowym wystąpi mniejsza liczba wyników zdarzeń niż oferuje bukmacher. Na przykład, TB (0.5) w meczu piłki nożnej oznacza, że zostanie strzelona przynajmniej jedna bramka.
  • Jeśli użytkownik wybierze opcję zakładu„Razem mniej„, oczekuje, że liczba zdarzeń będzie mniejsza niż oferowana. Na przykład, TM (0.5) w meczu piłki nożnej oznacza, że nie zostanie strzelona żadna bramka.

Oprócz klasycznego suma, bukmacher 1xbet oferuje graczom także sumę indywidualną. Jest to liczba wyników zdarzeń, które są związane z konkretną drużyną lub sportowcem. Na stronie bukmachera taki zakład oznaczony jest symbolem IT. Oprócz tego istnieje możliwość zwiększenia (B) i zmniejszenia (M) sumy indywidualnej.

Jaki typ sumy na stronie 1xBet?

W zależności od wybranego rynku zakładów, w serwisie 1xbet dostępne są różne sumy. Różnią się one od siebie kursem i sposobem obliczania. Dodatkowo można spotkać się z różnymi nazwami totali, które są takie same.

Użytkownicy rynku bukmacherskiego 1xbet mają do dyspozycji takie właśnie totale:

  • Ułamkowe (regularne) sumy to sumy, które zawierają połówki w wartości liczbowej, na przykład więcej niż 2.5 lub mniej niż 1.5.
  • Totalecałkowite to zakłady, które zawierają całe liczby, na przykład więcej niż 1 i mniej niż 2. Ponadto w takich zakładach można otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli mecz zakończy się dokładną wartością totala. Przykładem może być zakład na mecz piłki nożnej z TB 2. Jeśli mecz zakończy się wynikiem 2-0, obstawiający otrzyma zwrot zakładu bez żadnych wygranych.
  • Zakładyazjatyckie (poczwórne) to zakłady, w których występują wartości z ćwiartkami, np. więcej niż 1.75 i mniej niż 3.25.

Specyfikę obliczania każdego z totaliów w 1xBet można znaleźć w regulaminie, na stronie bukmachera.

Тотал 1хБет в ставках

Jak obstawiać totale i dodatkowe totale w 1xBet?

Nowicjuszom może się wydawać, że bukmacher ogranicza się do obstawiania tylko TB i TM. Ważny zakład można szybko postawić, wybierając pożądany wynik na stronie z wydarzeniami. Zostanie on natychmiast przesłany na kupon zakładów. Wystarczy tylko kliknąć na pole po prawej stronie i potwierdzić zakład.

Jeśli jednak przejdziesz do strony z wydarzeniami, możesz zobaczyć o wiele więcej ofert bukmachera. W 1xBet możesz zobaczyć różne wartości dla klasycznej sumy i dodatkowych sum. Aby postawić sumę dodatkową, należy przeczytać arkusz z kursami i wartościami, a następnie dodać pożądany wynik do kuponu. Następnie, jak już opisano powyżej, należy wpisać kwotę zakładu i postawić zakład.

Ponieważ wybór sum add-on w 1xBet jest szeroki, zalecamy zacząć od najprostszych wariantów. Bardziej skomplikowane kombinacje stawiaj dopiero po zdobyciu podstawowego doświadczenia.

Więcej pytań na temat sumy w 1xBet

❓ 1xbet: co to jest suma?

Suma to zakład, który zostanie uruchomiony, jeśli zostanie osiągnięta określona wartość liczbowa. Gracz może określić punkty, bramki, karty itp. jako wynik zdarzeń. Ponadto istnieją różne warianty sumy, począwszy od sum indywidualnych z wartościami dla jednej strony meczu, aż po sumy z połowy meczu. Aby zapoznać się z wszystkimi wariantami, proszę odwiedzić stronę wydarzenia sportowego.

✅ Jak obstawić sumę z pierwszej połowy meczu w 1xBet?

Suma pierwszej połowy jest dodatkowym zakładem w 1xBet. Aby skorzystać z tego typu zakładu należy przejść na stronę meczu sportowego. Znajduje się tam wiele wyników, a wśród nich totale z połowy meczu. Znajdują się one w osobnej sekcji o tej samej nazwie.

📋 Gdzie znajdę dodatkową sumę w 1xBet?

Aby skorzystać z dodatkowych sum w 1xbet należy przejść ze strony z wszystkimi wydarzeniami sportowymi oferowanymi przez bukmachera na stronę z poszczególnymi meczami. Znajdziesz tu wszystkie możliwe wyniki do obstawienia. Wśród nich można znaleźć kilka wariantów dodatkowych totali.

Istotne wiadomości