Intro

Co to jest łańcuch w 1xBet?

Цепочка в 1хБет
Jeśli piszemy o zaletach bukmachera, to śmiało można wymienić różne rodzaje zakładów na 1xbet. Obecnie w ofercie bukmachera dostępnych jest 11 rodzajów zakładów. O tym jak zawierać zakłady ekspresowe i antyspadkowe pisaliśmy we wcześniej opublikowanych materiałach. W naszym nowym artykule chcielibyśmy opowiedzieć Wam o zakładach sieciowych 1xBet. Jakie to są zakłady i jak tworzyć kombinacje łańcuchowe – w artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Co oznacza łańcuch w 1xbet?

Oczekiwane pytanie od nowych użytkowników, którzy nie spotkali się wcześniej z łańcuchami w 1xbet, co to jest? Łańcuch to rodzaj zakładu, który zawiera w sobie elementy parlay i systemu. W pierwszym przypadku, 1xbet bierze pod uwagę możliwość utworzenia sekwencji z pojedynczych zakładów. W drugim przypadku, w przypadku systemów, użytkownik otrzymuje „ubezpieczenie”. W przypadku przegrania jednego lub więcej zakładów w łańcuchu 1xbet, zakład nie musi być przegrany. Najważniejsze jest to, aby mieć pieniądze w banku na nowy zakład. Na tym polega siła łańcuszka, w porównaniu z tradycyjnym ekspresem.

Dzięki temu, stawiając łańcuszek, gracze mogą liczyć na zysk, nawet jeśli kilka zdarzeń nie dojdzie do skutku. Zakład jest uważany za przegrany, gdy w puli nie ma pieniędzy na postawienie pierwszego zakładu dla następnego zakładu w łańcuchu.

Jeśli chodzi o wygraną, to im więcej zdarzeń w sekwencji przynosi wygraną, tym wyższe są szanse na wygraną w łańcuchu. Nie jest on jednak mnożony, jak w przypadku multi. Obliczanie łańcucha 1xBet odbywa się według innego schematu, który opisany jest w następnej sekcji.

Jak obliczany jest łańcuszek 1xBet?

Z definicji wynika, że 1xbet chain to sekwencja zakładów pojedynczych. Jednak wygrane nie są liczone tak prosto jak w wyrażeniu: przegrywasz jeden zakład, przegrywasz wszystkie zakłady. W przypadku łańcuszków stosuje się zupełnie inną metodologię. Dotyczy to również obliczania kursów.

Podajmy przykład, jak obliczyć wygraną i kurs w łańcuchu 1xbet. Mamy więc zakład, który składa się z 5 zdarzeń. Początkowa wielkość zakładu wynosi 100 rubli*. Wszystkie zdarzenia są obstawione na mecze piłki nożnej.

Как делать ставки 1хБет

Po zakończeniu wszystkich gier mamy następujący wynik:

 • Pierwsze zdarzenie, z kursem 2.0 zostało rozegrane. Gracz otrzymał wygraną w wysokości 100 * 2.0 = 200 rubli*.
 • Drugie zdarzenie nie powiodło się. 100 rubli* (początkowa kwota zakładu) zostanie odjęte z puli 200 rubli*. Graczowi pozostaje 100 rubli*.
 • Trzecie zdarzenie jest rozgrywane. Mecz z kursem 2.3 przyniósł graczowi 100*2.3 = 230 rubli*.
 • Czwarte zdarzenie (kurs 1,5) również wygrało. Użytkownik otrzymuje 230 + (100 * 1,5) = 380 rubli*.
 • Ostatnie zdarzenie zakończyło się przegraną. Bank gracza zmniejszył się o 100 rubli* i wynosi 260 rubli*.

Ostateczny wynik obstawiającego to 280 rubli*. Tym samym ostateczny kurs w łańcuchu 1xbet wynosi 2,8. Pomimo przegrania 2 zdarzeń w sekwencji, obstawiającemu udało się osiągnąć niewielki zysk. Jest on jednak znacznie mniejszy niż w przypadku zakładów ekspresowych.

*Lub równowartość tej kwoty w innej walucie.

Jakie są najważniejsze cechy łańcucha 1xBet?

Pomimo tego, że łańcuszki 1xbet nie są skomplikowanymi rodzajami zakładów, początkujący gracze powinni zwrócić uwagę na specyfikę tworzenia takich kombinacji. Aby to zrobić, należy zapoznać się z kluczowymi cechami łańcuchów:

 • Zdarzenia w sekwencji są obliczane w sposób ustalony przez autora. Nie ma tu automatycznie ustalonej chronologii.
 • Możliwe jest obstawianie zakładów na mecze przedmeczowe i na żywo. Nie ma żadnych ograniczeń co do rynków.
 • Kwota kolejnego zakładu w łańcuchu 1xBet nie może być wyższa niż pierwszego zakładu.
 • Jeśli w banku pozostało mniej pieniędzy niż kwota pierwszego zakładu, całe saldo zostanie pobrane.
 • Strata wydarzenia jest równa kwocie pierwszego zakładu.
 • Bank w sekwencji jest obliczany po każdym meczu.
 • Kursy w łańcuchu nie są mnożone.

Цепочка 1хБет

Dzięki temu, przy odpowiednim doborze zdarzeń dla zakładu łańcuchowego 1xbet, gracz ma całkiem spore szanse na osiągnięcie zysku. Choć, ponownie, nie będzie on tak duży jak w przypadku zakładów ekspresowych. Z tego miejsca możemy wyróżnić najważniejsze zalety i wady zakładów łańcuchowych u bukmachera:

Zalety łańcucha Wady łańcucha
Trudno jest przegrać całą pulę – zakład Kursy nie są mnożone, wygrane są mniejsze
Łatwo jest stworzyć kombinację Jeśli pierwsze zdarzenie nie zostanie poprawnie wybrane, cała sekwencja przegrywa
Możliwość zwiększenia końcowego kursu

Jak widać z tabeli, łańcuszki w 1xBet to nieskomplikowany i całkiem ciekawy rodzaj zakładów, który warto wypróbować dla początkujących graczy.

Jak obstawić zakład łańcuchowy w 1xBet?

Aby móc obstawić zakład łańcuchowy w 1xBet, gracz musi najpierw wybrać mecze z sekcji „Linia” lub „Na żywo”. Jak napisano powyżej, bukmacher nie nakłada żadnych ograniczeń na rynki. Gdy użytkownik zdecyduje się na pożądany wynik i kliknie na kurs, zakład zostanie przeniesiony na kupon. Z dwóch zakładów na kuponie, gracz ma możliwość uformowania sekwencji. W tym celu należy na liście rozwijanej pod wszystkimi zdarzeniami znaleźć zakład typu „Łańcuch”. Po wpłaceniu pieniędzy zakład pojawia się w „Historii zakładów”. Gracz musi już tylko czekać na wynik.

Istotne wiadomości