Intro

Co to jest antyekspres w 1xBet?

Антиэкспресс 1хБет
Dziś bukmacher 1xBet jest jednym z flagowych na rynku zakładów sportowych. Dział produktowy firmy odpowiada nie tylko za rozwój portalu pod względem technologicznym, ale także przyczynia się do powstawania nowych usług dla użytkowników. Jako przykład można podać, że anty-ekstrakty są dostępne na stronie 1xBet już od ponad 5 lat. Nie dziwi więc fakt, że w wielu źródłach takie zakłady są nierozerwalnie związane z marką 1xBet. Jeśli nie znasz się na tego typu zakładach, to nasz artykuł będzie dla Ciebie przydatny. Opiszemy w nim, czym są anty-ekstra 1xBet i jak z nich korzystać.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co to jest Anti-Axpress w 1xBet?

W artykule o rodzajach zakładów w 1xbet wspomnieliśmy już o antyekspresach. Poruszyliśmy między innymi samą definicję. Jak można wywnioskować z nazwy, jest to przeciwny typ zakładu do parlay. A jeśli parlay to zakład składający się z kilku niepowiązanych ze sobą zdarzeń. Wtedy możemy łatwo zdefiniować Anty-Multiplex w 1xBet. Jest to zakład na kilka niezależnych wyników, który zostanie zagrany, jeśli przynajmniej jedno zdarzenie będzie przegrane. Tak więc głównym celem anty-ekstra jest obstawianie tych zdarzeń, które są skazane na przegraną. W tym miejscu początkujący mają wiele pytań, między innymi „Dlaczego należy obstawiać na przegraną?” Faktem jest, że kombinacje na outsiderów pozwalają obstawiającym częściej wygrywać. Jest to główna zaleta tego typu zakładów. Jednak w przeciwieństwie do standardowych zakładów kombinacyjnych, zakłady antykicker w 1xBet mają kilka wad:

  • Niskie kursy. Ponieważ gracze mogą stawiać na wyraźnych faworytów, szanse na wygraną będą znacznie wyższe niż w przypadku ekspresów. Aby zminimalizować ryzyko i osiągnąć zysk, bukmacher oferuje niskie kursy na wszystkie zakłady antyspadkowe w 1xBet
  • Wysoka marża. Po naliczeniu antywydatków, gracz zarabia niewielki zysk. Prowizja bukmachera jest znacznie wyższa niż w innych rodzajach zakładów i jest wkalkulowana w niski kurs.
  • Nie jest dostępny dla wszystkich meczów. Po obejrzeniu ciekawego wydarzenia, użytkownik może być rozczarowany brakiem możliwości obstawienia anty-ekstra 1xBet. O dostępności takiego zakładu można dowiedzieć się dopiero po dodaniu wyniku do kuponu zakładów.

Pomimo szeregu wad, antykibice cieszą się sporą popularnością wśród użytkowników.

Gdzie znajdę kursy na zakłady anty-ekstra w 1xBet?

Aby znaleźć anty-ekstra w 1xBet, gracz musi przejść do sekcji „Line” lub „Live”. Na stronie należy zaznaczyć więcej niż dwa zdarzenia i dodać je do kuponu zakładów. W oknie z wyborem rodzaju zakładu można sprawdzić, czy dostępny jest anty-express. Jak już wcześniej wspomniano, ten rodzaj zakładu kombinacyjnego nie jest dostępny dla wszystkich wydarzeń sportowych. Możesz się o tym przekonać dopiero po dodaniu zakładu do kuponu. W 1xBet nie ma innego sposobu na wniesienie zakładu „anti-Axpress”. Inne rodzaje zakładów dostępne są na stronie wydarzenia sportowego, z wyjątkiem zakładów łączonych Антиэкспресс в 1хБет

Jakie są cechy obstawiania zakładów anty-ekspresowych w 1xbet?

Użytkownicy, którzy do tej pory nie obstawiali zakładów kombinacyjnych, mogą rozpocząć swoją przygodę z zakładami antyprasowymi. Mimo niewielkich wygranych, są one bardzo łatwe w formowaniu. Pisaliśmy o tym w poprzedniej części. Mimo, że obstawianie antybetów 1xbet jest dość proste, zwróć uwagę na ich cechy:

  • Muszą one zawierać co najmniej 2 wyniki.
  • Przynajmniej jeden wynik musi być przegrany, aby wygrać zakład.
  • Maksymalna wygrana może być ograniczona przez bukmachera (ustalona przez limity 1xBet).
  • Anty-ekstra nie są dostępne dla wszystkich zakładów.

Nie ma żadnych innych ważnych cech przy stawianiu antybetów w 1xbet. Ze swojej strony zalecamy dodanie jak największej liczby zdarzeń do kombinacji. Dzięki temu znacznie zwiększysz swoje szanse na wygraną.

Istotne wiadomości