Intro

Bukmacher 22Bet: depozyt

Пополнение депозита 22Бет
Wybierając bukmachera należy zwrócić uwagę na ilość oferowanych metod depozytowych, brak prowizji oraz czas realizacji transakcji. Warto również poczytać o problemach, jakie mogą wystąpić podczas dokonywania depozytu oraz o pracy zespołu supportu. W każdym przypadku 22Bet ma coś do zaoferowania użytkownikom. Bukmacher udostępnia ponad 70 sposobów na wpłatę pieniędzy na konto, nie pobiera opłaty za dokonanie wpłaty na 22bet. Opiszmy bardziej szczegółowo proces depozytu i aktualne metody płatności.

Metody dokonywania depozytu w 22Bet

Po zarejestrowaniu się na stronie 22bet każdy obstawiający powinien dokonać depozytu. Jest to warunek konieczny do zawierania zakładów na platformie hazardowej. Na tym etapie biuro nie weryfikuje jednak tożsamości gracza, weryfikacja obstawiającego odbywa się podczas zlecenia wypłaty środków.

Jak zaznaczono we wstępie, łączna liczba metod płatności przekracza 70. Nie oznacza to jednak, że na Ukrainie, w Rosji, Kazachstanie czy innych krajach można dokonać wpłaty za pomocą tych samych metod. Różnią się one od siebie, co wynika z tego, jak działają serwisy w różnych krajach. Szczegóły dotyczące dostępnych metod dla każdego kraju znajdziesz na swoim koncie osobistym w zakładce „Doładowania”.

Konwencjonalnie, wszystkie metody dokonywania depozytu w 22Bet można podzielić na:

 • Karty bankowe. Platforma obsługuje karty systemów płatniczych Visa, MasterCard i Maestro.
 • Portfele elektroniczne. Użytkownicy mogą korzystać z Skrill, Perfect Money, iWaller.
 • Systemy płatności. Możesz wpłacić pieniądze na swoje konto 22Bet poprzez ecoPayz i Neteller.
 • Przelewy bankowe i bankowość online. Na przykład, możesz dokonać depozytu na Ukrainie za pośrednictwem Privat24 i Monobank.
 • Kryptowaluty. Bukmacher akceptuje do płatności Bitcoin, Ethereum, Dogecoin i inne.
 • Terminale płatnicze. Można korzystać zterminali płatniczych iBOX, Paynet i innych.
 • Karty przedpłacone. Nie są obsługiwane we wszystkich krajach.

Пополнение счета 22Бет

Bukmacher stale aktualizuje listę usług umożliwiających wpłatę pieniędzy na konto 22bet. Dlatego też zalecamy sprawdzenie aktualnych metod płatności na stronie domu bukmacherskiego.

Wpłata pieniędzy na 22Bet

Użytkownicy mogą wpłacać pieniądze na konto 22Bet w dowolny, wygodny dla siebie sposób i bez prowizji ze strony biura. Należy jednak pamiętać, że mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty przez serwis, za pośrednictwem którego dokonywana jest wpłata. W celu zminimalizowania kosztów i wykorzystania pieniędzy z prowizji na zakłady sportowe w 22Bet, zalecamy zapoznanie się z taryfami instrumentów płatniczych.

Minimalna kwota depozytu zaczyna się od 1 USD lub jej równowartości w innej walucie. Zależy to od wybranej usługi płatniczej. Poza tym bukmacher ma górny limit wpłat do 22Bet. Limity te można znaleźć na stronie „Wpłaty”.

Proces doładowania konta w 22Bet jest podobny dla wszystkich metod: trzeba wybrać instrument płatniczy, określić kwotę doładowania, wprowadzić szczegóły, potwierdzić transakcję. Jednak istnieją pewne osobliwości, o których warto wspomnieć:

 • Kiedy płacisz kartą bankową na 22Bet, możesz połączyć dane na stronie bukmachera. Zostanie utworzony cyfrowy token karty, który pozwoli Ci na dokonanie natychmiastowej transakcji przy następnej wpłacie, bez konieczności wprowadzania danych.
 • Korzystając z e-portfela na 22Bet możesz wysyłać pieniądze zarówno przez serwis portfelowy, jak i konto użytkownika. Do wykonania operacji potrzebna jest autoryzacja i potwierdzenie przelewu.
 • Dzięki systemom płatności możliwe jest wpłacanie pieniędzy na 22bet równie łatwo jak przez e-portfel.
 • Dzięki bankowości internetowej możesz dokonywać przelewów do 22Bet niemal natychmiastowo. Wszystkie transakcje są jednak sprawdzane przez banki i mogą zostać zablokowane w krajach, w których hazard jest zabroniony.
 • Wpłata pieniędzy do 22Bet z portfela kryptowalutowego jest najbezpieczniejszą opcją transferu środków na konto hazardowe. Bukmacher współpracuje ze wszystkimi popularnymi kryptowalutami.
 • Wpłata 22Bet przez terminal płatniczy jest przystępnym sposobem, ale gracz powinien być świadomy wysokich opłat pobieranych przez serwisy.

Внесение денег на счет 22Бет

Należy ponownie zwrócić uwagę, że nie wszystkie metody płatności są dostępne w krajach, w których działa bukmacher. Aktualne informacje można sprawdzić w osobistym gabinecie gracza.

Sprawdzanie depozytu na stronie 22Bet

Przelew pieniędzy na Twoje konto jest automatycznie wyświetlany w Twojej osobistej szafce na 22Bet. Wystarczy więc, że zalogujesz się do swojego profilu i sprawdzisz stan swojego konta w prawym górnym rogu. Powinno się ono zmienić na kwotę przelewu (z wyłączeniem ewentualnych opłat od serwisów płatniczych).

Zdarzają się przypadki opóźnionych wpłat, dlatego konieczne jest zachowanie dowodów wpłaty lub zrzutów ekranu z transakcji do czasu, aż pieniądze dotrą na konto. Jeśli pieniądze nie przychodzą przez długi czas, można skontaktować się z obsługą klienta i spróbować dowiedzieć się, po której stronie nastąpiła awaria i gdzie szukać pieniędzy. Jeśli jednak doszło do nieprawidłowości w przelewie, np. wpłata została dokonana z innej karty lub pieniądze są podejrzanego pochodzenia, bukmacher ma prawo zwrócić je właścicielowi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości należy skontaktować się z działem pomocy technicznej 22Bet. Można to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo.

Istotne wiadomości