Intro

bonus Happy Friday w 1xBet: cechy i warunki

Счастливая пятница 1xBet
W tym artykule o Happy Friday w 1xBet opowiemy o dość popularnej i kuszącej promocji. Oprócz bonusu powitalnego, gracze mogą korzystać z innych ciekawych bonusów od 1xbet, które bukmacher hojnie oferuje swoim graczom. O jednym z nich opowiemy dzisiaj. Z artykułu dowiesz się o cechach bonusu, zasadach obstawiania, warunkach jego otrzymania i innych ważnych kwestiach.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

„1xbet Happy Friday: Cechy bonusu

Bukmacher 1xbet w każdy piątek organizuje promocję, w której możesz zarobić do 100$*. Należy zapisać się do niej w ciągu 24 godzin, zazwyczaj jest to czas od 00:00 do 23:59. Jednocześnie musisz mieć czas na złożenie depozytu i postawienie bonusu. Kwota bonusu będzie zawsze równa wpłacie dokonanej w piątek (ale nie więcej niż 100$*). Najmniejsza kwota bonusu to 1$*. Aby mieć pewność, że otrzymasz swój bonus, sprawdź wcześniej ustawienia swojego konta. Wskazane jest, aby informacje o Tobie zostały wpisane w odpowiednie pola profilu, a samo konto – zweryfikowane. Ponadto, podczas rejestracji nie zapomnij zaznaczyć pola zgody na udział w ofertach bonusowych na wydarzenia sportowe. Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem promocji, aby nie tracić cennych minut w piątek.

1xBet Lucky Friday Bonus: warunki otrzymania bonusu

Aby otrzymać bonus (szczegóły na temat konta bonusowego 1xbet w artykule), należy być aktywnym użytkownikiem i dokonywać codziennych akcji na koncie. Oznacza to, że należy postawić przynajmniej jeden zakład minimalny, ale każdego dnia. A także w ciągu jednego dnia (konkretnie w piątek) wykonać 3 proste czynności:

  1. Zarejestruj się w promocji.
  2. Dokonaj wpłaty i automatycznie otrzymasz bonus równy wpłacie na konto bonusowe, ale nie większy niż 100$*. Minimalna kwota depozytu, aby otrzymać bonus to 1$*.
  3. Zdobądź bonus zwrotny.

Należy pamiętać, że bonus jest dostępny tylko raz na gracza. Promocja ta nie może być również stosowana w połączeniu z innymi ofertami Счастливая пятница от 1хБет

„1xbet Happy Friday”: zasady zakładów

Byłoby zbyt łatwo, gdyby otrzymany bonus można było po prostu wypłacić. Należy go obrócić. Dopóki nie zostaną spełnione wszystkie warunki obrotu, nie jest możliwe wypłacenie pieniędzy z konta bonusowego. Jak zatem obrócić bonusem 1xBet Lucky Friday? Podstawowym warunkiem jest to, że musisz to zrobić w piątek! Oznacza to, że wyniki wydarzeń, na które stawiasz, muszą zostać ogłoszone również w piątek. W przeciwnym razie nie będą się one liczyły do warunków obrotu i zostaną po prostu spalone. Tak więc, aby spełnić warunki, musisz obrócić kwotę bonusu 3 razy. Oznacza to, że jeśli otrzymałeś bonus 50$*, postaw 150$*. Zakład musi być typu ekspresowego, tak abyś znał wynik w ciągu 24 godzin. Każda parlay musi mieć minimum 3 zdarzenia. Minimalny kurs na każde zdarzenie wynosi 1.4. Schemat obstawiania 1xBet Lucky Friday Bonus jest następujący:

  1. Utwórz kupon zgodnie z wszystkimi zasadami.
  2. Wprowadź kwotę zakładu.
  3. Wybierz konto bonusowe.
  4. Kliknij „Postaw zakład”.

Kolejny kupon może być postawiony dopiero po poznaniu wyników poprzedniego. Ważne jest, aby pamiętać, że przed wypłatą z konta gracza należy wpłacić całą kwotę bonusu. W przeciwnym razie wszystkie bonusy i wygrane z tych środków przepadną. Należy również pamiętać, że zakłady, w których dokonano zwrotu, nie liczą się Акции и бонусы 1хБет

1xBet Black Friday bonus

Wielu graczy często myli te dwie nazwy, Black Friday i Happy Friday 1xbet, błędnie myśląc, że są to dwie różne oferty. W tej kwestii postawmy jednak sprawę jasno. Jest to ta sama promocja, którą 1xbet prowadzi w piątki. Tyle tylko, że gdy powstawała, nazywała się Czarny Piątek 1xBet, a potem (wstępnie w 2018 roku) bukmacher zmienił jej nazwę na Happy. W związku z tym nazwa „Black Friday” jest nieaktualna. Na tym jednak wszystkie zmiany się skończyły, zasady pozostały te same. *Lub równowartość w lokalnej walucie.

Istotne wiadomości