Intro

aplikacja mobilna 22Bet

Мобильное приложение 22Бет
W dzisiejszych czasach większość graczy preferuje obstawianie zakładów sportowych z urządzeń mobilnych. Dlatego bukmacher 22Bet przygotował mobilną wersję strony, która posiada adaptacyjny design i będzie poprawnie działać na różnych gadżetach obstawiających. Również biuro, starając się stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki dla swoich klientów, stworzyło osobną aplikację mobilną 22bet na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS. Dzięki temu obstawiający mogą być zawsze na bieżąco z nadchodzącymi meczami i obstawiać zakłady wszędzie tam, gdzie jest połączenie z internetem, czy to w barze, na stadionie czy w podróży. O tym, czym jest aplikacja mobilna 22Bet, jak ją pobrać i zainstalować, przeczytasz w nowym artykule.

Pobieranie i instalacja aplikacji mobilnej 22Bet

Aplikację mobilną 22Bet możesz pobrać z oficjalnej strony. Niestety, gracze nie mają dostępu do portalu we wszystkich krajach. Dlatego możesz chcieć pobrać i zainstalować aplikację z innych źródeł. Jednakże, zdecydowanie odradzamy takie działania. Aby być po bezpiecznej stronie, powinieneś używać oficjalnej aplikacji pobranej ze strony zakładów 22Bet. W przeciwnym razie możesz zainfekować swój gadżet wirusami oraz udostępnić dane i dostęp osobom trzecim. Jeśli nie możesz zalogować się na stronę bukmachera, możesz skorzystać ze sposobów na ominięcie blokady 22Bet.

Aby pobrać aplikację mobilną 22Bet należy przejść na stronę główną. Następnie w podmenu na górze strony lub na pasku bocznym (po prawej stronie) należy znaleźć sekcję „22Bet Mobile App”. Po przejściu do sekcji, gracz zobaczy informację o pobraniu aplikacji dla systemu Android lub iOS (iPhone). Kliknięcie na odpowiedni przycisk otworzy nowe okno z instrukcją pobrania i instalacji programu. Należy pamiętać, że proces ten jest różny dla różnych systemów operacyjnych.

Instalacja aplikacji Android App od 22Bet będzie musiała być przeprowadzona ręcznie. Wynika to z zakazu Google umieszczania aplikacji bukmacherskich i kasynowych w Google Play. Po pobraniu pliku z oprogramowaniem na telefon, należy w „Ustawieniach” w zakładce „Bezpieczeństwo” ręcznie zezwolić na instalację z nieznanych źródeł, przesuwając suwak „Uprawnienia dla tego źródła” na pozycję aktywną. W tym przypadku jest to całkowicie bezpieczne dla urządzenia mobilnego. Tym bardziej, że po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji mobilnej 22Bet, ustawienia mogą zostać przywrócone do poprzedniego stanu.

Мобильное приложение Android 22Бет

Aplikację mobilną 22Bet iOS można pobrać i zainstalować poprzez oficjalny App Store lub ręcznie ze strony internetowej bukmachera. W pierwszym przypadku należy wykonać standardowe kroki instalacji oprogramowania za pośrednictwem app marketplace z aplikacjami na telefonie. Jeśli chodzi o drugą opcję, musisz zrobić oprogramowanie firmowe. Aby to zrobić, przejdź do „Ustawienia” – „Ogólne” – „Profile” lub „Profile i zarządzanie urządzeniami”. Pod „Programem korporacyjnym” pojawi się profil dewelopera. Musisz wyrazić zgodę, aby twórca aplikacji 22Bet stał się zaufaną firmą. Wszystkie aplikacje od niego będą wtedy instalowane bez ograniczeń.

Cechy aplikacji 22Bet dla systemów Android i iOS

Aplikacja mobilna 22bet posiada wszystkie funkcje oryginalnej strony bukmachera, dlatego cieszy się ogromną popularnością wśród obstawiających. Wymieńmy główne zalety oprogramowania do obstawiania przez telefon:

 • Nowicjusze otrzymują bonus powitalny po zainstalowaniu i zarejestrowaniu się.
 • Aplikacja działa szybciej niż wersja mobilna strony w przeglądarce, nawet przy słabym internecie.
 • Możesz zaktualizować aplikację do nowszej wersji poprzez menu „Ustawienia”.
 • Możesz śledzić mecze w trybie na żywo i obstawiać wydarzenia na żywo.
 • Wydarzenia i mecze na żywo można oglądać bez rejestracji.
 • Dostępne jest obejście blokady strony i można znaleźć rzeczywiste lustro portalu.
 • Dostępna jest możliwość oglądania transmisji wideo z meczów.
 • Aplikacja posiada przyjazny dla użytkownika interfejs z wszystkimi niezbędnymi funkcjami. To nie jest trudne w użyciu.
 • Zestaw cech i funkcji zbliżony do oryginalnej strony bukmachera.
 • Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze w dowolnym dogodnym momencie.
 • Czat online z obsługą 24/7.

Bukmacher stale rozszerza funkcjonalność aplikacji mobilnej. Dlatego zalecamy jej aktualizację i korzystanie z wszystkich najnowszych funkcji zakładów sportowych 22bet.

Мобильное приложение iOS 22Бет

Odblokowanie aplikacji 22Bet

Pobierając i instalując aplikację mobilną 22Bet użytkownicy zawsze będą mieli szybki i nieprzerwany dostęp do zakładów. Oprogramowanie posiada wbudowany VPN, który pozwala na zmianę adresu IP podczas łączenia się z serwerem sklepu bukmacherskiego. Zawsze masz też pod ręką aktualny mirror strony, na wypadek gdyby została ona zablokowana.

Połączenie łatwości obsługi, dostępności wszystkich niezbędnych funkcji i stabilnego działania bez blokad zwiększa popularność aplikacji mobilnej 22Bet wśród obstawiających.

Istotne wiadomości