Intro

aplikacja 22Bet Android: używanie jej do obstawiania zakładów

Мобильное приложение 22Бет Android
W dzisiejszych czasach mobilność jest coraz bardziej doceniana na świecie. Dlatego smartfony ze stałym dostępem online towarzyszą dorosłym przez całą dobę. W drodze do pracy, w przerwie, a nawet podczas obiadu czy kolacji wiele osób poświęca czas na „surfowanie” po Internecie. Dlaczego więc nie spędzić tego czasu w przyjemny i pożyteczny sposób? Pobierz aplikację 22Bet Android i ciesz się przyjaznym dla użytkownika interfejsem oraz możliwością stawiania zakładów gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. Aby móc obstawiać zakłady z komórki, potrzebujesz jedynie połączenia z Internetem, co w dzisiejszych czasach jest rzeczą oczywistą.

Pobierz i zainstaluj aplikację 22Bet na Androida

Oficjalną aplikację 22Bet na Androida można pobrać tylko z naszej strony. Niestety, Google zakazało aplikacji hazardowych na swojej stronie Google Play. To sprawia, że zainstalowanie oprogramowania na smartfonie jest bardzo trudne. Zwłaszcza, gdy gracze nie mają dostępu do oficjalnej strony (jest ona zablokowana w kraju).

Pomimo faktu, że nie wszystkie kraje mogą dać graczom dostęp do strony, nadal nie próbuj znaleźć i zainstalować aplikacji mobilnej 22Bet z innych źródeł. Jeśli to zrobisz, ryzykujesz utratę dostępu do swojego profilu na stronie. Oszuści będą mogli wykorzystać Twoje dane osobowe dla własnych korzyści. Jedyną rzeczą, jaką możemy polecić, jest skorzystanie z zasobów, aby ominąć blokadę strony 22Bet.

Tak więc, zalogowałeś się na oficjalną stronę 22Bet. Po prawej stronie ekranu, tuż pod kuponem, znajduje się baner o nazwie „22Bet Mobile Apps”. Kliknij na „Szczegóły”, a otworzy się nowa strona, na której zostaniesz zapytany, na jaki system operacyjny chcesz pobrać aplikację. Wybierasz plik instalacyjny, klikając na link „Pobierz aplikację na Androida” i postępujesz zgodnie z instrukcjami, aby pobrać aplikację. Jest to dość proste:

 1. W wyskakującym okienku wyrazić zgodę na pobranie aplikacji.
 2. Przejdź do ustawień telefonu. W zakładce „Bezpieczeństwo” zezwól na instalację z nieznanych źródeł.
 3. Gdy suwak „Zezwalaj na to źródło „* jest aktywny, wciśnij przycisk „Wstecz”.
 4. Uruchomić plik instalacyjny. Kliknij „Zainstaluj” w oknie, które się pojawi.
 5. Gotowe! Korzystaj z zalet 22Bet Mobile App dla Androida.

*Po zainstalowaniu aplikacji możesz zresetować ustawienia telefonu do ich oryginalnego stanu.

Мобильное приложение 22Бет для Android

Jeszcze raz przypominamy, że aplikacja jest całkowicie bezpieczna dla Twojego telefonu i dla Ciebie, jeśli zostanie pobrana zgodnie z instrukcjami z oficjalnej strony internetowej. Firma bukmacherska nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo korzystania z aplikacji mobilnej 22Bet Android pobranej z innych źródeł.

Zalety aplikacji 22Bet na Androida

Po zainstalowaniu aplikacji 22Bet na swoim smartfonie, będziesz mile zaskoczony. Obsługuje ona absolutnie wszystkie funkcje oficjalnej strony internetowej, a w niektórych momentach ma nawet swoje własne zalety. Przyjrzyjmy się głównym z nich:

 • Szybkość. Nawet jeśli masz słaby sygnał internetowy, aplikacja jest całkiem szybka w porównaniu do mobilnej wersji strony.
 • Aplikacja jest łatwa w użyciu, ma intuicyjny interfejs i obsługuje wszystkie funkcje, których potrzebujesz do szybkiego i łatwego obstawiania.
 • Jest tu szeroki zakres funkcji. Zestaw funkcji jest podobny do wersji przeglądarkowej strony internetowej. Możesz zawierać klasyczne zakłady, oglądać mecz na żywo i od razu zawierać zakłady, oglądać transmisje wideo meczów, grać w kasynie i wiele więcej.
 • Dostępność bonusu dla początkujących. Po zainstalowaniu aplikacji 22Bet na Androida, nowi gracze otrzymują bonus powitalny.
 • Statystyki wydarzeń na żywo. Możesz oglądać wydarzenia na żywo i mecze na żywo bez rejestracji.
 • Przelewpieniędzy na okrągło. Możliwość dokonywania operacji finansowych o każdej porze dnia.
 • Czat online. dostęp do naszego czatu na żywo 24/7.

Firma bukmacherska stale aktualizuje aplikację mobilną 22Bet dla Androida, rozszerzając jej funkcje i poprawiając funkcjonalność. Bądź więc na bieżąco i aktualizuj wersję, aby jeszcze wygodniej obstawiać zakłady sportowe w 22Bet.

Скачивание мобильного приложения Андроид 22Бет

Stawianie zakładów w aplikacji 22Bet na Androida

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, aplikacja 22Bet jest bardzo łatwa w użyciu. Aby postawić zakład, należy przede wszystkim wybrać dyscyplinę sportu (klasyczną lub eSporty). Lista znajduje się od razu na górze ekranu w postaci ikon lub ukryta jest w menu hamburgerowym w lewym górnym rogu strony.

Wówczas na całym ekranie telefonu wyświetlana jest tabela z aktualnymi wydarzeniami. Klikamy na interesujący nas kurs i dodajemy zakład do kuponu bukmacherskiego. Po tym otworzy się strona z kuponem. Tutaj należy określić wielkość i rodzaj zakładu (w przypadku, gdy dodawanych jest więcej niż jedna selekcja). Ostatnim krokiem jest postawienie kuponu poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku. Twój zakład został zawarty!

Istotne wiadomości