Intro

aplikacja 1xBet na iPhone: jak pobrać i zainstalować?

Как скачать 1xBet на Айфон
Posiadacze iPhone’a (iPhone) mogą obstawiać zakłady poprzez stronę internetową 1xBet (jest ona zoptymalizowana pod kątem wielkości ekranu) lub skorzystać z aplikacji mobilnej. To drugie narzędzie cieszy się dużą popularnością wśród doświadczonych użytkowników. Jednak nowicjusze mają wiele pytań dotyczących pobierania oprogramowania na telefon, instalowania go na iPhonie i prawidłowego korzystania z niego. Dlatego w dzisiejszym temacie przygotowaliśmy odpowiedzi na popularne pytania.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak mogę pobrać 1xBet na iPhone’a?

oprogramowanie1xBet jest dostępne do pobrania na AppStrore. Dzięki temu gracze mogą zainstalować aplikację 1xBet na swoim iPhonie bezpośrednio z telefonu. Wystarczy tylko zalogować się na AppStrore i wyszukać odpowiednią aplikację po nazwie bukmachera. Można również pobrać bezpośredni link do AppStrore ze strony bukmachera. Należy pamiętać, że na portalu biura nie ma gotowego pliku instalacyjnego do pobrania 1xBet na iPhone.

Jak pobrać 1xBet na iPhone w Rosji?

Działalność firmy bukmacherskiej 1xBet w Rosji nie jest legalna. Strona internetowa firmy jest zablokowana przez Roskomnadzor. Dlatego, aby ominąć blokadę, obstawiający muszą korzystać z dodatkowego oprogramowania lub mirrorów 1xBet. Wśród nich jest aplikacja mobilna 1xBet na iPhone’a. Aby ją pobrać, nie jest konieczne odwiedzanie oficjalnej strony bukmachera. Aplikację 1xBet na iPhone’a można pobrać w Rosji z marketplace. W tym przypadku nie powinno być żadnych trudności z instalacją i dalszym korzystaniem z aplikacji.

Jeśli strona z aplikacją jest zablokowana, powinieneś:

  1. Przejdź do Ustawienia – Apple ID **** (e-mail użytkownika) – Wyświetl i zmień geolokalizację z Rosji na Ukrainę, gdzie strona nie jest zablokowana.
  2. Wróć do strony z aplikacją w oficjalnym sklepie Apple i pobierz oprogramowanie.
  3. Zainstaluj 1xBet na swoim iPhonie i ponownie zmień geolokalizację.

Вход в мобильную версию 1xBet

Gdzie mogę pobrać 1xBet na iPhone’a?

Na to pytanie odpowiedzieliśmy już w pierwszej części. Aplikację 1xBet na iPhone’a można znaleźć na oficjalnym rynku bukmachera. Dzięki temu, że polityka firmy Apple nie zabrania korzystania z aplikacji hazardowych, użytkownicy mogą pobrać i zainstalować oprogramowanie z AppStore.

Na portalach bukmacherskich można znaleźć aplikację 1xBet dla systemu iOS. Nie zalecamy jednak instalowania aplikacji z zewnętrznych źródeł. Nie jest to bezpieczne i może skutkować utratą dostępu do konta. Ponadto, osoby atakujące mogą wykorzystać informacje znajdujące się w telefonie do własnych celów.

Dlaczego 1xBet nie chce się pobrać na mojego iPhone’a?

W przypadku, gdy gracz nie może uzyskać dostępu do strony AppStore, można spróbować metody opisanej w „Jak pobrać 1xBet na iPhone’a w Rosji?” Jeśli można uzyskać dostęp do strony, ale program nie instaluje się, należy sprawdzić ustawienia iPhone’a. Być może, telefon został niedawno zaktualizowany i nie obsługuje wersji aplikacji hazardowej 1xBet. Z tym pytaniem można skontaktować się z operatorami infolinii bukmachera. Warto przypomnieć, że są oni dostępni 24 godziny na dobę.

Istotne wiadomości