Intro

22Bet iOS aplikacja do obstawiania zakładów

Приложение 22Bet на iOS
Coraz więcej użytkowników Bet 22Bet obstawia zakłady za pomocą telefonu komórkowego. Co prawda strona bukmachera jest w pełni dostosowana do ekranów smartfonów, działa szybko na gadżetach, ale obstawianie przez aplikację jest znacznie wygodniejsze. Dlatego zespół deweloperów przygotował aplikację mobilną 22Bet na Androida i iOS. W jednym z wcześniejszych artykułów wyjaśniliśmy, jak działa aplikacja na Androida. W naszym nowym artykule chcielibyśmy przedstawić 22Bet dla iOS.

Pobieranie i instalacja aplikacji mobilnej 22Bet na iPhone’y

Użytkownicy systemu operacyjnego iOS mają przewagę nad posiadaczami smartfonów z systemem Android. Mogą oni pobrać aplikację mobilną 22Bet na swoje iPhony bezpośrednio z oficjalnego App Store. Alternatywnie, link do aplikacji można znaleźć na stronie bukmachera. Po przejściu do sekcji „Aplikacja mobilna” i wybraniu pliku instalacyjnego dla systemu iOS, gracz zostanie przekierowany na stronę App Store.

Opcja instalacji bezpośrednio z marketu znacznie ułatwia początkującym graczom instalację oprogramowania. W przypadku, gdy strona bukmachera jest zablokowana, nie trzeba szukać sposobów na ominięcie blokady 22Bet. Oprogramowanie można szybko pobrać z oficjalnego źródła.

Proces instalacji aplikacji mobilnej 22Bet na iOS wygląda następująco:

 1. Wyszukaj aplikację bukmachera przez wyszukiwarkę.
 2. Rozpocząć instalację przyciskiem „Zainstaluj”, po uprzednim potwierdzeniu czynności i nadaniu uprawnień programowi.
 3. Zautoryzuj się w aplikacji mobilnej 22Bet za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Nowi gracze mogą zarejestrować się w 22Bet używając swojego e-maila lub numeru telefonu.

W niektórych przypadkach użytkownicy mogą nadal mieć problemy z instalacją aplikacji mobilnej 22bet na iPhone’a. Strona może być zablokowana przez dostawców usług internetowych. W takim przypadku gracz musi wykonać następujące czynności:

 1. Przejdź do ustawień App Store na swoim urządzeniu.
 2. Otwórz sekcję Apple ID.
 3. Kliknij na „Zobacz Apple ID” i wprowadź swoje hasło.
 4. Wybierz „Kraj/Region” i dotknij „Zmień kraj lub region”.
 5. Z listy, znajdź kraj, w którym zakłady sportowe nie są zabronione, taki jak Cypr. Zapisz zmiany, które wprowadziłeś.

Мобильное приложение 22Бет для Айфона

Jeśli ten krok nie pomoże, możesz spróbować skontaktować się z obsługą klienta, aby poprosić o plik instalacyjny aplikacji mobilnej 22Bet. W tym przypadku, gracz będzie musiał zainstalować ją ręcznie. Wymaga to wykonania dodatkowych czynności na telefonie:

 1. Przejdź do ustawień telefonu, sekcja „Ogólne” – „Profile” lub „Profile i zarządzanie urządzeniem” (w zależności od wersji systemu).
 2. Ustaw wiarygodność twórcy aplikacji. W tym celu kliknij na nazwę profilu dewelopera* pod nagłówkiem „Program korporacyjny”.

*System sam wykryje plik instalacyjny i wyświetli jego nazwę.

 1. Po potwierdzeniu możesz wrócić do pobranego pliku i ręcznie zainstalować aplikację mobilną 22bet na iOS.

Po zainstalowaniu aplikacji 22Bet, możesz przystąpić do obstawiania zakładów.

Zalety aplikacji 22Bet na iOS

Aplikacja mobilna 22bet jest dość popularna wśród użytkowników ze względu na swoje zalety. Korzystając z aplikacji, gracze mogą wygrywać na:

 • Szybkość działania. Aplikacja 22Bet na iOS działa znacznie szybciej niż mobilna wersja strony internetowej.
 • Ominięcie blokady strony internetowej. Użytkownicy nie muszą zastanawiać się, z jakiej usługi VPN skorzystać, aby zmienić swój adres IP i punkt połączenia. Aplikacja posiada wbudowaną funkcjonalność pozwalającą na ominięcie blokady stron internetowych.
 • Duży wybór funkcji. Obstawianie zakładów przez aplikację mobilną 22Bet dla iOS jest łatwe i wygodne. Gracze mają do dyspozycji wszystkie funkcje dostępne na stronie internetowej sklepu z zakładami.
 • Obstawianie wydarzeńna żywo. Gracze mogą obstawiać zakłady sportowe na żywo i cybersportowe. Mają również możliwość oglądania meczów online.
 • wsparcie 24/7. Użytkownicy 22Bet mogą prosić o pomoc 24/7.

Warto zaznaczyć, że zespół programistów stale aktualizuje aplikację mobilną 22Bet na iPhone’y. Każda nowa wersja oferuje graczom dodatkowe opcje dla jeszcze bardziej komfortowych doświadczeń związanych z obstawianiem. Dlatego też zalecamy korzystanie z najnowszej wersji aplikacji.

Мобильное приложение 22Бет для iOS

Stawianie zakładów w 22Bet dla iOS

W poprzedniej części podkreśliliśmy najważniejsze zalety aplikacji mobilnej 22Bet dla iOS. Poza wymienionymi zaletami, warto wspomnieć o obstawianiu zakładów. Proces obstawiania w aplikacji jest prosty i będzie intuicyjny nawet dla początkujących graczy. Aby postawić zakład w oprogramowaniu na iPhone, gracz musi:

 1. Przejdź do wybranej sekcji z wydarzeniami sportowymi. Strony „Line”, „Live” lub „Cybersport” są wyświetlane w postaci ikon w górnej części ekranu. Możesz również znaleźć sekcję poprzez menu hamburger. Znajduje się ono w prawym górnym rogu ekranu.
 2. Znajdź zawody sportowe lub cybersportowe. Znajdź interesujący mecz.
 3. Dodaj wybór z odpowiednim kursem do kuponu zakładów.
 4. Podaj kwotę zakładu i wybierz typ (jeśli dodanych jest kilka zdarzeń).
 5. Zakończ stawianie zakładu klikając przycisk „Zawrzyj zakład”.

Po postawieniu zakładu, można go śledzić poprzez szafkę użytkownika. Gracz może również wpisać numer kuponu w formularzu na stronie „Sprawdź kupon”, aby uniknąć logowania się na stronie internetowej. Jest to przydatne, jeśli korzysta się z działającego komputera.

Istotne wiadomości