Intro

22Bet bonus sign-up: wysokość i odbiór nagrody

Бонус за регистрацию 22Бет
Obecnie prawie wszystkie zakłady bukmacherskie, konkurując o graczy, oferują różnego rodzaju bonusy i promocje. Bet 22Bet również posiada bardzo atrakcyjną politykę bonusową. Szeroki wachlarz programów bonusowych przeznaczony jest zarówno dla nowych graczy, jak i w celu zachęcenia aktywnych klientów. Dzięki różnym promocjom, biuro pozwala graczom o różnym poziomie dochodów spróbować zarobić dodatkowe pieniądze. Dotyczy to przede wszystkim bonusu sign-up od 22bet. Właśnie o tym będzie dziś mowa w tym nowym artykule.

Oferta od 22Bet: bonus przy zapisie

Gdy gracz zarejestruje się w 22Bet, może liczyć na bonus powitalny od bukmachera. W ofercie biura dostępne są dwie nagrody do wyboru:

  • Bonus rejestracyjny w zakładach sportowych. Zakład 22Bet oferuje nagrodę aż do 122€*.
  • 22bet bonus powitalny dla graczy. Nagroda może wynieść nawet 300€*.

Należy pamiętać, że wybór bonusu za pierwszy depozyt należy do nowicjusza w momencie wpłacania pieniędzy na konto. Ponadto, jeśli nie chce on angażować się w obstawianie bonusu, może on odrzucić ofertę promocyjną. W tym celu, podczas wpłaty na konto, należy zaznaczyć pole „Odrzucam wszystkie bonusy”.

22Бет - бонус в казино

Odbieranie bonusu powitalnego 22Bet

Na oficjalnej stronie biura bukmacherskiego można znaleźć aktualne informacje na temat bonusu powitalnego 22Bet. W tym celu należy wejść w zakładkę „Bonusy” i wybrać jedną z promocji: nagroda przy pierwszej wpłacie w zakładach lub w kasynie. Jak zaznaczono w poprzednim punkcie, do wyboru może być tylko jeden bonus.

Aby ubiegać się o 22Bet Bonus Powitalny, należy spełnić następujące wymagania:

  • Dokonajwalidacji swojego konta. W tym celu, po zarejestrowaniu się na stronie, gracz powinien wypełnić formularz z danymi osobowymi i kontaktowymi. Znajduje się on w osobistej gablocie obstawiającego. Bukmacher wymaga również kopii paszportu lub innego dokumentu tożsamości. Po sprawdzeniu wszystkich informacji o graczu, konto uznaje się za zweryfikowane.
  • Uzupełnienie depozytu. Podczas tej operacji należy wybrać rodzaj bonusu sign-up 22Bet. Minimalna kwota depozytu wynosi €1*, a maksymalna €122*.

Aby nie mieć problemów z wypłatą zarobionych pieniędzy, informacje podane w koncie osobistym muszą być prawdziwe. Warto również pamiętać, że bonus za rejestrację w 22bet jest aktywny przez kilka dni od założenia profilu. Później gracze tracą możliwość otrzymania bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty.

Zasady obstawiania 22Bet bonus od pierwszego depozytu

Po tym jak gracz zdecyduje się na nagrodę i zdeponuje pieniądze na swoim koncie, otrzymuje 100% kwoty depozytu. Na przykład, przy wpłacie 100€* bukmacher przeleje na konto bonusowe gracza kolejne 100€*. Środki te mogą być obstawiane według następującego schematu:

  • Bonus Sportowy jest obstawiany po 50-krotnym kursie zakładu. Minimalny kurs na wydarzenie to 1.40.
  • Nagrody w kasynie mogą być obstawione 50-krotnie we wszystkich grach losowych.

Należy pamiętać, że gracz ma 7 dni na postawienie zakładów. Po tym okresie bonus i wygrane zostaną utracone, chyba że zostaną w pełni obrócone. Bonus uważa się za obrócony, jeżeli na koncie znajduje się mniej niż minimalna kwota zakładu w walucie konta lub jeżeli wszystkie warunki obrotu są spełnione.
Бонусы 22Бет
Jakiekolwiek naruszenie zasad programu bonusowego może prowadzić do anulowania bonusu i wygranych z niego. Może to być również spowodowane odmową dostarczenia kopii dokumentów do weryfikacji tożsamości. Dlatego zalecamy dokładne zapoznanie się z regulaminem 22Bet Sign-up Bonus

Dopiero po spełnieniu wszystkich zasad promocji, środki zostaną przelane na konto główne gracza. Wypłata środków następuje w ciągu 24 godzin.

*Lub równowartość tej kwoty w innej walucie.

Istotne wiadomości