Intro

1xStavka i 1xBet: jak przejść identyfikację UCPIS?

Сайт 1xStavka
Bukmacherzy mieszkający na terenie Federacji Rosyjskiej nie mogą zalogować się na stronę bukmachera 1xBet bez użycia specjalnego oprogramowania lub oficjalnych mirrorów. O powodach zablokowania portalu pisaliśmy w artykule „Dlaczego 1xBet jest zakazany w Rosji?” Gracze mogą jednak obstawiać zakłady na stronie 1xStavka (1xStavka), która jest spółką zależną od 1xBet: posiada licencję na świadczenie usług w tym kraju. Aby zacząć korzystać ze strony biura należy przejść identyfikację, m.in. w TSUPIS. Przeczytaj jak to zrobić w artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

1xStavka i 1xBet: jak przejść identyfikację?

Wielu początkujących graczy myli bukmacherów 1xStavka i 1xBet. Są to jednak dwie różne firmy: pierwsza działa wyłącznie na rynku rosyjskim, a druga – na całym świecie (w RF strona biura jest zablokowana). Przygotowaliśmy krótkie porównanie, czym różnią się od siebie 1xBet i 1xStavka, z którym polecamy się zapoznać. Wychodząc z założenia, że bukmacherzy się różnią, opiszmy proces identyfikacji w 1xStavka i 1xBet osobno.

Proces identyfikacji w 1xStavka (1xStavka)

Weryfikacja tożsamości na stronie firmy bukmacherskiej 1xStavka (1xStavka) odbywa się w procesie zakładania konta. Musisz przejść na stronę rejestracji i wykonać 3 kroki: rejestracja na stronie, weryfikacja numeru telefonu i identyfikacja. Tak więc, po wypełnieniu wszystkich danych o sobie, powiązaniu numeru telefonu z graczem należy przeprowadzić weryfikację dokumentów.

Międzynarodowi bukmacherzy online proszą graczy o przesłanie zeskanowanej kopii paszportu, paszportu zagranicznego, prawa jazdy lub zrobienie zdjęcia z dokumentem w celu jego weryfikacji. W przypadku 1xStavka stosowana jest inna mechanika. Aby zidentyfikować się w 1xStavka konieczne jest skorzystanie z usługi państwowej, KONTAKT (aby zakończyć operację online) lub przyjść do zakładu bukmacherskiego lub salonu Svyaznoy. W ten sposób bukmacher dokładnie sprawdza wszystkich graczy i nie ma możliwości skorzystania z usług biura bez okazania paszportu.

Регистрация в 1хСтавка

Identyfikacja w 1xBet

Użytkownicy 1xBet nie muszą odwiedzać zakładów bukmacherskich w celu sprawdzenia swojej tożsamości. A u bukmachera nie ma już prawie żadnych punktów przyjmowania zakładów. Firma już dawno przestawiła się na zakłady online. Dlatego też identyfikacja w 1xBet odbywa się również za pośrednictwem strony internetowej.

bukmacher 1xBet oferuje graczom kilka opcji zakładania konta. Dlatego po zalogowaniu się na swoje osobiste konto, należy wypełnić wszystkie dane w karcie, które nie zostały wpisane podczas rejestracji. Swój profil można sprawdzić na stronie „Dane osobowe”, po zalogowaniu się na konto użytkownika.

Weryfikacja profilu gry odbywa się na etapie wypłaty pieniędzy*. Użytkownik musi przesłać wymagane dokumenty za pomocą formularza lub e-maila. Do tego czasu operacja wypłaty środków zostanie zamrożona. Po przejściu identyfikacji w 1xbet, gracz ma dostęp do wszystkich funkcji bukmachera.

*W niektórych sytuacjach bukmacher może wymagać kopii paszportu lub innego dokumentu po wpłaceniu pieniędzy na konto.

Bukmacher 1xStavka i 1xBet: jak przekazać identyfikator do TSUPIS?

Ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej wymaga od graczy rejestracji w UPIS (skrót od „Centrum Transferu Zakładów Interaktywnych”). Jest to organizacja finansowa, która pośredniczy między obstawiającym a bukmacherem. Na dzień dzisiejszy w Rosji istnieją 2 takie organizacje – Unified UUPIS Centre, z którym współpracuje 1xStavka, oraz UUPIS Centre działające przy Kiwi-banku. Ich zadaniem jest kontrola wygranych graczy i odprowadzanie podatków do Federalnej Służby Podatkowej.

Единый ЦУПИС

Gracz 1xStavka może być zidentyfikowany w UUPIS w jeden z następujących sposobów:

  • Należyudać się do punktu bukmacherskiego bukmachera 1xStavka. Należy zabrać ze sobą paszport i wypełnić formularz do otwarcia konta w Centrum Majątkowym Bukmacherów.
  • Zgłoszenie siędo sklepu Euroset. Pracowników należy poinformować, że konieczne jest przejście przez weryfikację dokumentów dla NCO Mobile Card. Użytkownik otrzyma formularz wniosku do wypełnienia. Należy pamiętać, że Euroset pobiera opłatę w wysokości 100 rubli za przeprowadzenie procedury identyfikacji gracza 1хStavka w UUPIS.
  • Zweryfikuj dokumenty za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. Aby to zrobić, użytkownik musi zalogować się i przejść do sekcji „Zarządzaj zakładami interaktywnymi”. Po wybraniu metody płatności pojawi się komunikat informujący o konieczności rejestracji na stronie UBCC. Po przejściu na stronę otworzy się aplikacja, w której należy podać swój numer telefonu, zalogować się na stronę 1хStavka i wymyślić hasło. Po wpisaniu kodu z SMS-a (zostanie on wysłany na podany numer), UUPIS sprawdzi dostępność konta na stronie bukmachera i potwierdzi profil.

Należy pamiętać, że dopiero po założeniu konta w UCPIS, gracze mogą dokonać wpłaty na konto na stronie 1xStavka. Osoby, które nie ukończyły 18 lat nie będą mogły zarejestrować konta do gry.

Jeśli gracz zarejestrował się na stronie 1xbet, omijając blokadę, nie musi zakładać konta w UUPIS. Dlatego wielu graczy woli międzynarodowy portal od lokalnego bukmachera, aby nie ponosić dodatkowych opłat od wygranych.

Istotne wiadomości