Intro

1xBet trust bet: jak go zdobyć i wykorzystać?

1хБет - Доверительная ставка
W artykule dotyczącym rodzajów zakładów dostępnych dla użytkowników na stronie 1xBet, omówione zostały zakłady bukmacherskie 1xBet trust. Wśród początkujących graczy pojawia się jednak wiele pytań dotyczących przyjmowania i obstawiania takich zakładów. I nie zostały one szczegółowo omówione we wspomnianym materiale. Dlatego postanowiliśmy przedstawić odpowiedzi na wszystkie pytania graczy chcących korzystać z zaufanych zakładów.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Czym jest zaufany zakład w 1xBet?

Biuro bukmacherskie 1xbet oferuje swoim stałym graczom kilka „plusów”, które nie są dostępne na stronach konkurencji. Oprócz programu bonusowego, który pozwala na zdobywanie dodatkowych punktów za aktywność na portalu, obstawiający mogą skorzystać z zakładów zaufanych w 1xbet. Są to zakłady, które użytkownicy obstawiają za pieniądze przekazane przez bukmachera jako zaliczka. Zaufane zakłady nie są dostępne dla wszystkich użytkowników domu bukmacherskiego. Zgodnie z regulaminem bukmachera, gracze, którzy:

  • Wypłaciłeś już pieniądze i nie złamałeś regulaminu portalu. Nowo zarejestrowani użytkownicy są pozbawieni możliwości korzystania z zakładów powierniczych.
  • Posiadasz zakłady nieopomiarowane. Posiadanie takich zakładów jest gwarancją, że bukmacher będzie w stanie odzyskać swoje pieniądze.
  • Posiadać dodatni stan konta. W takim przypadku bukmacher również udziela zaliczki, w oparciu o dostępność środków na koncie gracza. Nie może to być więcej niż 20 jednostek pieniężnych.
  • Stawiaj zakłady na żywo lub przedmeczowe, które zostaną rozliczone w ciągu 2 dni. Zakład może być zakładem pojedynczym lub zakładem ekspresowym.

Jeśli użytkownik spełni wszystkie warunki bukmachera, otrzyma zakład zaufany w 1xBet. W dalszej części wyjaśnione zostanie, jak to zrobić.

Jak obliczany jest zakład zaufania w 1xbet?

Kiedy użytkownicy dowiadują się o możliwości otrzymania pieniędzy od bukmachera w formie zaliczki, oczekują dużych sum „na kredyt”. W rzeczywistości algorytm obliczania zakładu powierniczego 1xbet jest dość „podchwytliwy”. Użytkownicy, którzy mają wystarczającą ilość pieniędzy na koncie (ponad 20 jednostek pieniężnych), a jednocześnie spełniają kryteria z poprzedniego punktu, nie otrzymują zakładu zaliczkowego. Natomiast ci gracze, którzy należą do „szczęśliwców”, mogą otrzymać nawet do 50% nieobstawionych zakładów. Na przykład, użytkownik miał 100*$ na swoim koncie. Postawił $95* na 2 wyniki meczów piłki nożnej. Ostateczne dodatnie saldo wynosi 5*$. W takim przypadku bukmacher, po obliczeniu prawdopodobieństwa wygranej gracza, może zaoferować nie więcej niż 30*$ jako zakład powierniczy 1xbet. W przypadku innych wejść, wysokość zaliczki może ulec zmianie. Jest ona obliczana dla każdego zakładu osobno. * Lub równowartość tej kwoty w innej walucie Доверительная ставка 1хБет

Jak mogę postawić zakład typu trust bet w 1xBet?

Jak wspomniano wcześniej, użytkownik musi spełnić określoną liczbę warunków, aby zakwalifikować się do zakładu powierniczego. Od razu nasuwa się pytanie: „Skąd mam wiedzieć, czy zakład typu trust bet jest dostępny w 1xbet?” Aby to zrobić, należy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Dokonaj autoryzacji na stronie.
  2. Przejdź do sekcji Live i dodaj interesujące Cię wydarzenie do kuponu. Istnieje możliwość wyboru wyniku zdarzenia przedmeczowego na stronie „Linia”. Gracz powinien jednak wyszukać mecze, które zostaną rozegrane w ciągu najbliższych 48 godzin.
  3. Spójrz na linię „Dostępna zaliczka” w panelu roboczym (w prawym górnym rogu strony). Jeśli kwota ta jest dostępna, gracz może ją wykorzystać do postawienia zakładu „z góry”.

Jeśli użytkownik sprawdził kilka zakładów, a wartość w wierszu „Dostępna zaliczka” wynosi zero. W takim przypadku gracz jest pewien, że spełnia wymagania biura bukmacherskiego, można skontaktować się z serwisem wsparcia 1xbet. Działa on przez całą dobę.

Jak zrealizować zakład typu trust bet w 1xbet?

Ważną zaletą zakładu powierniczego w 1xBet jest brak prowizji za korzystanie z pieniędzy bukmachera. Nie należy jednak zapominać o odwiecznej zasadzie: „bierzesz cudze pieniądze, dostajesz swoje z powrotem”. Dlatego gracz po otrzymaniu zaliczki na zakład musi ją zwrócić do biura bukmachera. Odbywa się to automatycznie według tego schematu:

  • Jeśli zakład „in advance” wygra, użytkownik otrzyma kwotę nie uwzględniającą zaliczki.
  • Jeśli zakład z wyprzedzeniem nie wygra, zaliczka zostanie pobrana z wygranego zakładu postawionego za własne środki.
  • Jeśli zakład z zaliczką i zakład własny są przegrane, konto użytkownika staje się deficytowe.

W drugim przypadku gracz musi zwrócić dług bukmacherowi i dopiero wtedy postawić nowe zakłady. Przy pierwszej wpłacie pieniądze zostaną automatycznie odliczone na poczet podanego zakładu z góry

Co mam zrobić, jeśli nie ma zakładu powierniczego 1xbet?

Jak już wcześniej wspomniano, zakład powierniczy 1xbet jest dodatkowym atutem dla stałych użytkowników biura. Pomimo tego, że użytkownik może spełnić wszystkie warunki do jego otrzymania, bukmacher ma prawo nie udostępnić tego typu zakładu dla obstawiającego. W takim przypadku gracz ma tylko jedno wyjście – napisać do supportu. Przedstawiciele biura bukmachera 1xBet napiszą, co może być powodem braku zakładu bukmacherskiego. Użytkownik może dowiedzieć się, czy jest to niezgodność z warunkami, czy też przyczyna związana jest z innymi ograniczeniami. Tak czy inaczej, informacja ta będzie przydatna i pomoże obstawiającemu uporządkować sprawy. Ze swojej strony polecamy bardziej aktywne korzystanie z usług bukmachera, a wtedy można liczyć na dodatkowe „plusy”.

Więcej pytań o zaufane zakłady bukmacherskie 1xBet

💵 Jak mogę pożyczyć pieniądze od 1xBet?

Wielu użytkowników nie wie, że w 1xbet istnieje możliwość pożyczenia pieniędzy na zakłady. Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji za pożyczenie pieniędzy. Głównym warunkiem jest bycie aktywnym użytkownikiem, który stale obstawia zakłady (posiadać nierozliczone zakłady). W takim przypadku można ubiegać się o pożyczenie pieniędzy na postawienie zakładu powierniczego 1xbet. Jak z niego korzystać, omówione jest w artykule.

📋 Co oznacza 1xbet trust bet?

Przez zakład powierniczy w 1xBet rozumie się zakład, który gracz stawia za pieniądze bukmachera. Stąd nazwa „trust”, tzn. bukmacher powierzył swoje pieniądze użytkownikowi na pewien czas, do momentu rozliczenia jego zakładów. Daje to możliwość obstawiania ciekawych wydarzeń w momencie, gdy na koncie nie ma dostępnych środków. Co najważniejsze, bukmacher nie pobiera opłaty za pożyczenie pieniędzy.

📝 Jakie są warunki pożyczania pieniędzy od 1xBet?

Aby pożyczyć pieniądze użytkownik 1xbet musi spełnić kilka kryteriów. Po pierwsze, warto aktywnie obstawiać zakłady i nie łamać regulaminu portalu. Po drugie, posiadać zakłady na mecze, które nie zostały jeszcze rozegrane. Po trzecie, na koncie trzeba mieć nie więcej niż 20 dolarów, hrywien, rubli lub podobną kwotę w innej walucie. Po czwarte, wydarzenie sportowe i cybersportowe powinno być w grze lub być nie później niż 2 dni później. Tylko jeśli te kryteria zostaną spełnione, bukmacher obliczy kwotę pewności zakładu 1xBet dla gracza.

Istotne wiadomości