Intro

1xBet support service: kanały kontaktu z operatorem

Служба поддержки 1хБет
W przypadku jakichkolwiek pytań gracze mogą skontaktować się z bezpłatnym serwisem wsparcia. Operatorzy są dostępni 24 godziny na dobę i udzielają graczom pomocy za pośrednictwem kilku kanałów. O tym, jak funkcjonuje support 1xBet i jak skorzystać z pomocy przedstawicieli bukmachera, piszemy w tym nowym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

kontakty 1xBet: jak skontaktować się z bukmacherem

Gracze mogą korzystać z różnych sposobów kontaktu z bukmacherem: numer infolinii (bezpłatne połączenia nie są dostępne we wszystkich krajach), e-mail, czat online i sieci społecznościowe. Aktualne dane kontaktowe do 1xBet znajdziesz w zakładce Kontakt o tej samej nazwie. Możesz wejść na stronę poprzez dolne menu – sekcja „Info”. Na stronie kontaktowej 1xBet można znaleźć e-maile różnych działów biura bukmachera. Jeśli gracz nie może się zdecydować, gdzie napisać, istnieje uniwersalne rozwiązanie – formularz zwrotny. Wystarczy wysłać zgłoszenie z opisem problemu, a zostanie ono przekazane do odpowiedniego specjalisty. Zanim jednak skontaktujesz się z przedstawicielami supportu, zalecamy zapoznanie się z sekcją zasad. Nie jest to klasyczna strona FAQ, ale można tam znaleźć wiele przydatnych informacji o tym, jak działa 1xBet i jakie usługi są świadczone.

Jak skontaktować się z obsługą klienta 1xBet: dostępne kontakty

Jak wspomniano w poprzedniej części, biuro bukmacherskie 1xbet zapewnia graczom pomoc poprzez różne kanały. Jednak wszystkie metody wsparcia można z grubsza podzielić na komunikację telefoniczną oraz za pomocą wiadomości tekstowych. Ponieważ bezpłatna infolinia nie jest dostępna we wszystkich krajach, a wsparcie jest dostępne w ograniczonej liczbie języków, ten rodzaj odwołania nie będzie odpowiadał wszystkim obstawiającym. W tym przypadku uniwersalnym rozwiązaniem jest napisanie do supportu 1xBet. Możesz poprosić o pomoc w trybie tekstowym poprzez:

 • Czat online. Znajduje się w prawym dolnym rogu strony.
 • Email. Wszystkie dane kontaktowe można znaleźć na stronie Kontakty.
 • Formularz kontaktowy. Znajduje się na stronie Kontakty.
 • Oficjalny profil na Facebooku. Adres bukmachera można znaleźć w sieci społecznościowej na portalu hazardowym.

Każdy ze sposobów, w jaki można napisać do działu obsługi klienta 1xBet, został wyjaśniony bardziej szczegółowo w kolejnych sekcjach Горячая линия 1xBet

wsparcie 1xBet

Mimo, że nowi użytkownicy często mają pytania dotyczące korzystania z usług 1xBet, bukmacher nie przygotował dla graczy bazy wiedzy (tzw. FAQ). Jedynym sposobem na uzyskanie szybkiej pomocy jest więc kontakt z działem wsparcia technicznego 1xBet. Z tym obstawiający nie będą mieli problemu. Biuro bukmachera oferuje kilka kanałów komunikacji. Użytkownicy mogą pisać na czacie, mailowo lub dzwonić pod numer telefonu. Każdy z tych kanałów ma swoją specyfikę, o której opowiemy poniżej.

infolinia 1xbet

Istnieje kilka sposobów, aby skontaktować się z przedstawicielami wsparcia 1xBet przez telefon:

 • Gracz może kliknąć na ikonę telefonu w prawym górnym rogu strony. Po tym otworzy się formularz zwrotny. Obstawiający zostawia numer telefonu i prosi o połączenie ze specjalistami z biura.
 • Istnieje możliwość skorzystania z numeru telefonu infolinii 1xBet, który podany jest w stopce.
 • Gracz musi przejść do sekcji „Kontakty” i uzyskać aktualny numer telefonu wsparcia 1xBet.

Należy pamiętać, że nie wszystkie kraje mają bezpośredni numer infolinii 1xBet. Tam, gdzie jest on dostępny, można dzwonić pod bezpłatny numer. W przeciwnym razie, gracze powinni dzwonić na numer międzynarodowy po stawkach operatora sieci komórkowej.

numer telefonu do obsługi klienta 1xBet

Jak wspomniano w poprzedniej części, bukmacher 1xBet oferuje graczom możliwość kontaktu telefonicznego z obsługą klienta. Jednak bezpłatne numery infolinii 1xBet nie są dostępne we wszystkich krajach. Jeśli w stopce lub w sekcji kontaktowej nie ma numeru kierunkowego kraju lub 0800, to znaczy, że ten kanał komunikacji z bukmacherem nie jest dostępny. W takim przypadku należy skorzystać z alternatywnych metod opisanych w artykule. 1xBet номер в Казахстане Poniżej znajdują się numery telefonów wsparcia dla 1xBet w niektórych krajach postsowieckich:

 • W Rosji, niestety, numer telefonu wsparcia nie jest dostępny. Wynika to z zakazu działalności firmy w Federacji Rosyjskiej.
 • Na Ukrainie można skontaktować się z numerem infolinii 1xbet 0-800-801-345.
 • Na Białorusi, wsparcie jest tymczasowo niedostępne z powodu problemu z licencją.
 • W Kazachstanie można skontaktować się z przedstawicielami bukmachera pod numerem 8-727-356-08-75 lub 9009.

Uniwersalny numer telefonu do kontaktu z 1xbet to +44-127-325-69-87. Nie jest on jednak bezpłatny. Zalecamy więc wybranie innego sposobu kontaktu z obsługą klienta.

Czat na żywo z 1xBet

Całkiem wygodnym sposobem na skontaktowanie się z zespołem wsparcia 1xBet jest czat na żywo. Znajduje się on w prawym dolnym rogu strony. Operatorzy wsparcia klienta są dostępni 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu gracze mogą uzyskać wykwalifikowaną odpowiedź w dowolnym, dogodnym dla siebie czasie. Ponadto, wsparcie jest dostępne w kilkunastu językach platformy, w tym po rosyjsku. Jest to dość wygodne dla dużej liczby obstawiających z krajów WNP. Онлайн чат 1xBet Czas odpowiedzi operatora na czacie na żywo w 1xBet zależy od obciążenia kanału. Jednak średnio przedstawiciel firmy łączy się z czatem w ciągu 5 minut.

Email do kontaktu z 1xbet

Klasycznym sposobem na skontaktowanie się ze specjalistami z działu wsparcia 1xBet jest napisanie wiadomości e-mail. Wchodząc w zakładkę „Kontakty”, gracze mogą znaleźć adresy poszczególnych działów firmy. Następnie warto wybrać tę pocztę, gdzie będą w stanie rozwiązać pytanie obstawiającego. Электронная почта 1xBet Jeśli gracz nie wie, do którego działu odnosi się pytanie, można napisać do supportu 1xBet poprzez formularz kontaktowy. Czas odpowiedzi operatorów w tym kanale wynosi do 24 godzin. Dlatego zalecamy skorzystanie z numeru telefonu 1xBet lub czatu online w celu uzyskania szybkiej decyzji.

Oficjalne kanały mediów społecznościowych 1xBet

Jako alternatywny kanał do kontaktu z 1xBet możesz wykorzystać profile w mediach społecznościowych. Strony bukmachera są dostępne na Facebooku i VK, co jest dość wygodne dla graczy. Obstawiający mogą napisać na czacie i uzyskać odpowiedź od przedstawicieli firmy. Официальные каналы 1хБет Ta opcja przyda się, gdy gracz będzie chciał poznać aktualny mirror 1xBet, aby wejść na stronę firmy.

profil 1xbet Vkontakte

Użytkownicy sieci społecznościowej VK (dawniej Vkontakte) mogą znaleźć wiele grup i stron poświęconych zakładom sportowym i bukmacherowi 1xbet. Doświadczeni typerzy dzielą się tam przydatnymi informacjami, a początkujący mogą znaleźć analityków i poprosić ich o radę (zazwyczaj za opłatą). W wątkach dostępne są również prognozy, kombinacje zakładów i inne subtelności niezbędne do skutecznego obstawiania. Jeśli gracze szukają oficjalnej grupy lub strony 1xBet Vkontakte, to chcielibyśmy ich rozczarować. Bukmacher nie prowadzi sieci społecznościowej na VK. Dlatego wszystkie grupy i strony są społecznością entuzjastów i tych użytkowników, którzy chcą zarobić na promowaniu nazwy znanej marki. Należy więc zachować ostrożność w korzystaniu z zestawień analitycznych innych użytkowników, szczególnie tych płatnych. Najlepiej samemu dokonywać przewidywań, zdobywając doświadczenie na własnych błędach. A żeby je zminimalizować, zajrzyj do naszej Szkoły Obstawiania. Możesz do niej wejść z górnego menu.

Istotne wiadomości