Intro

1xBet Promo Points, Bonus Points and Promo Codes

Промокоды в 1xBet (1хБет)
Wielu początkujących graczy, po pobieżnym zapoznaniu się z 1xBet, może „pogubić się” w bonusach i promocjach z biura. W artykule o rodzajach bonusów od 1xBet odpowiedzieliśmy na część z tych pytań. Postanowiliśmy jednak umieścić pojęcia „punkty promocyjne”, „punkty bonusowe” i „kody promocyjne” w osobnym materiale. Co je łączy, a czym się różnią? O tym będzie mowa w artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Punkty promocyjne w 1xbet

Po zakończeniu procedury rejestracji w 1xbet i potwierdzeniu konta, gracz może wziąć udział w programie bonusowym. Obstawiając zakłady sportowe, cybersportowe i gry, biorąc udział w promocjach (np. Koło Fortuny), gracz otrzymuje punkty promocyjne 1xbet. Są to punkty przyznawane użytkownikom na znak ich lojalności wobec bukmachera. W artykule o saldzie promocyjnym 1xBet porównywaliśmy te punkty z cashbackiem, który może być naliczany od każdego zakładu lub wydanej kwoty (opcja wybrana przez obstawiającego). Punkty promocyjne od bukmachera gromadzone są na specjalnym koncie, które można sprawdzić w gabinecie użytkownika (sekcja „Ustawienia konta”). Po uzbieraniu minimum 50 punktów promocyjnych 1xBet, użytkownik może wymienić je na kody promocyjne. Można to zrobić w „Promo Code Showcase”, a użytkownik otrzyma darmowe zakłady lub spiny. W ten sposób punkty promocyjne mogą zostać wykorzystane do stworzenia kodów promocyjnych. Te ostatnie są wykorzystywane podczas stawiania zakładów (w grach) i przyczyniają się do uzyskania gotówki (jeśli zdarzenie zakończy się sukcesem).

Punkty bonusowe w 1xBet

W artykule „Czym są punkty bonusowe w 1xbet?” używaliśmy równolegle pojęć punkty promocyjne i punkty bonusowe. Są one synonimami i oznaczają to samo. Tak więc gracze, obstawiając, grając i uczestnicząc w promocjach, mogą zdobywać punkty bonusowe na specjalne konto. A jak wspomniano w poprzedniej części, punkty w 1xBet można zamienić na freebies i freespiny. Jest to dość prosty sposób na otrzymywanie nagród od bukmachera. Ze swojej strony polecamy zapoznanie się z wszystkimi promocjami dostępnymi w dziale PROMO. Użytkownicy mogą szybko zwiększyć liczbę punktów bonusowych 1xBet nie poprzez liczbę zakładów, ale poprzez ich jakość. Jaka jest różnica między punktami bonusowymi a bonusami w 1xbet?

  • Punkty to stały procent lub kwota przyznawana graczowi za zakłady lub ukończenie naszych codziennych/tygodniowych promocji. Kwota ta jest dodawana w formie punktów do specjalnego konta. Punkty są zamieniane na kody promocyjne, a następnie wykorzystywane w zakładach i grze.
  • Bonusy to dodatkowe nagrody, które można otrzymać w promocjach, na przykład za rejestrację. Mogą one mieć formę gotówki, freespinów, gratisów lub wartościowych prezentów i mogą być wpłacane na specjalne konto/wysyłane na adres domowy gracza. Bonusy można od razu wykorzystać na zakłady i grę (jeśli nie są to wartościowe prezenty).

Витрина промокодов 1хБет

1xbet kody promocyjne

I ostatnie pojęcie to 1xbet kody promocyjne. O tym pojęciu pisaliśmy już w jednym z naszych artykułów: ciąg cyfr i liter służący do zwiększenia wygranej, uzyskania dodatkowych pieniędzy, ubezpieczenia zakładów itp. Kody promocyjne mogą być użyte podczas rejestracji (nowi gracze mogą otrzymać 30% bonus powitalny dzięki kodowi promocyjnemu STAVKAWIN ) lub podczas stawiania zakładów/ grania w gry. Możesz otrzymać specjalne kody od partnerów 1xBet lub wymienić swoje punkty promocyjne w gablocie kodów promocyjnych. Kody promocyjne mogą być również dostępne w ramach innych promocji od 1xBet. Należy pamiętać, że kody wymiany punktów promocyjnych mają ograniczony okres ważności. Dlatego też zalecamy korzystanie z nich tak długo, jak długo są aktywne.

Istotne wiadomości