Intro

1xBet: co to za bukmacher?

1xbet что это
1xBet jest dość aktywny w promowaniu swojej marki online i offline. Informację o 1xBet można zobaczyć nie tylko na tematycznych platformach hazardowych, w sieciach medialnych stron partnerskich, w pirackich filmach i serialach (reklama obejmuje właścicieli zasobów do czerpania zysków z programu poleceń), ale także w reklamach FC Barcelony, Chelsea, Afrykańskiej Konfederacji Piłki Nożnej, gdzie bukmacher jest oficjalnym sponsorem. Tak więc wielu internautów i fanów sportu musiało słyszeć o 1xBet. Jeśli nie wiesz nic na temat tego bukmachera i zastanawiasz się„1xbet co to jest? ” postarajmy się krótko na to odpowiedzieć.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

historia 1xBet: jak rozwijała się firma?

Jak można zrozumieć z tytułu i wstępu, 1xbet jest biurem bukmacherskim, dość popularnym wśród graczy. Zostało założone w 2007 roku w Rosji i świadczyło swoje usługi poprzez stacjonarne biura bukmacherskie. Do początku lat 2010 biura bukmacherskie pojawiły się w wielu dużych miastach Federacji Rosyjskiej oraz krajów sąsiednich: Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie itd. Choć oferował on ciekawą ofertę zakładów i gier, był przeciętnym bukmacherem wśród dziesiątek podobnych na rynku.

Od początku 2010 roku firma rozpoczęła prace nad swoją stroną internetową, która została uruchomiona rok później, w 2011 roku. Otrzymała ona licencję Curacao Registrar, co pozwoliło na przyjmowanie użytkowników z całego świata. I to właśnie to posunięcie sprawiło, że bukmacher szybko zyskał popularność wśród obstawiających w krajach WNP, a później w innych częściach Europy i świata.

Jednak wraz z pojawieniem się popularności 1xBet, zaczęły się problemy z rosyjskimi organami regulacyjnymi. Rosyjskie prawo zaczęło się zaostrzać, a działalność online z wykorzystaniem licencji offshore stała się całkowicie zabroniona. W związku z tym, biuro zostało zmuszone do zmiany siedziby, a dostęp do 1xbet.com jest obecnie zablokowany przez Roskomnadzor. Chociaż zawsze można skorzystać z oficjalnych mirrorów lub usług VPN, aby rozwiązać ten problem.

Warto zauważyć, że wszystkie punkty bukmacherskie w Rosji (było ich ponad 600) przeniosły się do nowo powstałej firmy – 1xStavka. W rzeczywistości jest to rosyjski odpowiednik 1xBet, tyle że zarejestrowany zgodnie z rosyjskim prawem. Dlatego też można znaleźć fenomenalne podobieństwa w ofercie, wyglądzie strony, promocjach. Mimo podobieństw, prawnie 1xBet i 1xStavka to różni bukmacherzy.

Obecnie 1xBet jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów na rynku hazardowym. Z jego usług korzysta ponad pół miliona osób. Złożyło się na to wiele czynników, począwszy od ciekawej oferty, bonusów, a skończywszy na reklamie, którą można było usłyszeć lub zobaczyć przed wpisaniem w wyszukiwarkę „1xBet co to jest?

1xBet gdzie jest zarejestrowany?

firma bukmacherska 1xBet, po otwarciu swojej strony internetowej w 2011 roku, zmieniła swoją jurysdykcję. Firma„1X Corp N.V.”, która reprezentuje markę 1xBet, działa zgodnie z prawem Curacao i jest zarejestrowana w tym wyspiarskim kraju. Kraj ten jest częścią Królestwa Niderlandów. Dlatego wszelkie skargi dotyczące serwisu należy kierować do rejestratora z Curacao. Ochrona interesów w sądzie może być również rozwiązana na mocy prawa holenderskiego. Jest to jednak procedura skomplikowana i czasochłonna. Dlatego łatwiej jest zwrócić się z zapytaniem do sekretarza. Warto również zauważyć, że bukmacher często rozstrzyga wszelkie spory na korzyść graczy.

Mamy nadzieję, że po naszej krótkiej recenzji zrozumieliście, czym jest 1xBet. A jeśli interesujesz się zakładami sportowymi, możesz zajrzeć do naszej szkoły dla początkujących graczy. Zawiera ona lekcje, które pomogą Ci wypracować właściwe podejście do zakładów sportowych.

Istotne wiadomości