Intro

1xBet: bonus od pierwszego depozytu dla nowych graczy

1хБет бонусы на первый депозит
Poznając bukmachera, potencjalny użytkownik zwraca uwagę na ofertę bukmacherską, kursy, różnorodność metod płatności, dostępność bonusów, promocji itp. Jednocześnie możliwość otrzymywania nagród na starcie i w trakcie aktywnego korzystania z usług biura, jest jednym z ważnych kryteriów wyboru portalu hazardowego. Dlatego wielu bukmacherów, w tym 1xBet, zapewnia swoim graczom bonus powitalny. Co 1xBet oferuje dla nowych graczy? O tym będzie mowa w artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

1xBet Bonus od pierwszej wpłaty

Po tym jak gracze zapoznali się z portalem firmy bukmacherskiej 1xbet i zdecydowali się na założenie konta, polecamy odwiedzić stronę „PROMO”. Znajdują się tam wszystkie aktualne promocje i programy bonusowe dla użytkowników. Jeśli nie masz czasu, aby przyjrzeć się bliżej wszystkim naszym promocjom, zajrzyj do naszego artykułu. Zebraliśmy w nim informacje o popularnych promocjach od 1xBet. Znajdziesz w nim opis warunków promocji oraz porównanie najlepszych ofert bukmachera. W artykule możesz również zapoznać się z cechami bonusu od pierwszego depozytu w 1xBet.

Jednak przed przystąpieniem do rejestracji konta, zalecamy zapoznanie się z warunkami otrzymania i obrotu bonusem powitalnym. Dlaczego jest to ważne? Niektórzy bukmacherzy obiecują niebotyczne nagrody w banerach reklamowych, ukrywając niuanse za dużą ilością „gwiazdek”. Nie zawsze więc łatwo jest obrócić ofertę bonusu powitalnego i zamienić go w realną nagrodę. Pomimo faktu, że 1xBet jest dość lojalnym biurem i uzyskanie bonusu powitalnego będzie możliwe dla nowych graczy. Mimo to, lepiej od razu ocenić swoje możliwości, niż później mieć negatywne doświadczenia na stronie bukmachera.

1xbet pierwsza wpłata: warunki bonusu

Bukmacher 1xbet oferuje graczom dwa bonusy powitalne do wyboru. Pierwszy z nich dotyczy zakładów, a drugi hazardu. Niestety, obstawiający nie mogą otrzymać dwóch bonusów jednocześnie. Dlatego warto zalogować się do swojego osobistego gabinetu, sekcji „Ustawienia konta” i w polu „Weź udział w promocjach bonusowych” wybrać interesującą nas nagrodę lub zrezygnować z takich.

1xBet Bonus od pierwszej wpłaty

Po założeniu konta i wybraniu bonusu na zakłady, gracz może wpłacić pieniądze na swoje konto. 1xbet oferuje bonus powitalny w wysokości 100% kwoty pierwszej wpłaty, ale nie więcej niż 100$*. Istnieje jednak świetny sposób, aby zwiększyć swój bonus powitalny o 30$*. Podczas zakładania konta, musisz wpisać STAVKAWIN w polu kodu promocyjnego. Następnie możesz przystąpić do składania depozytu. Pamiętaj, że nie możesz użyć tego kodu po zapisaniu się, możesz go użyć tylko przy tworzeniu profilu.

Zgodnie z warunkami bonusu od pierwszego depozytu, minimalna kwota depozytu wynosi 0,5$*. Gracz ma 30 dni na obrócenie otrzymanym bonusem. Aby wypłacić z konta bonusowego na konto główne, kwota bonusu musi być postawiona 5 razy tyle na parlay z co najmniej 3 wydarzeniami. Minimalny kurs na każde zdarzenie wynosi 1.40.

1хБет - выбор приветственного бонуса

Pierwsza wpłata od 1xBet: bonus na grę

Jeśli użytkownik zdecydował się na bonus powitalny od 1xbet games, warto również zapoznać się z mechaniką jego odbioru i obstawiania. Zgodnie z regulaminem, obstawiający otrzymuje nagrodę w wysokości do 1.500$* + 150 darmowych spinów. Bonus podzielony jest na 4 części, które są naliczane po pierwszych 4 depozytach:

  • 300 $* (100% kwoty depozytu) i 30 freespinów.
  • 350$* (50% wpłaconej kwoty) i 35 freespinów.
  • 400$* (25% wpłaconej kwoty) i 40 freespinów.
  • $450* (25% wpłaconej kwoty) i 45 freespinów.

Pieniądze należy obrócić 35 razy w ciągu 7 dni od zaksięgowania. Dodatkowo, kwota zakładu nie może przekroczyć 5$*. Jeśli chodzi o darmowe spiny, to mogą być one wykorzystane tylko na określonych grach. Zostały one opisane na stronie promocji.

1xbet bonus od pierwszego depozytu to świetna okazja dla początkujących graczy, aby wypróbować możliwości portalu. Użytkownik będzie mógł przećwiczyć różne techniki obstawiania i wypróbować nowe gry hazardowe. Oprócz doświadczenia, użytkownik może otrzymać dodatkowe nagrody pieniężne, które będą miłym dodatkiem do zdobytego doświadczenia.

*Lub odpowiednią kwotę w innej walucie.

Istotne wiadomości