Intro

1xBet’s multi-folds: zawieranie i sprzedaż zakładów

Экспресс-ставка 1хБет
Wśród początkujących graczy pojawia się wiele pytań dotyczących wildów. Nasz poprzedni artykuł „Jak obstawiać w zakładach ekspresowych w 1xbet” odpowiedział na większość z nich. Jest jednak jeszcze kilka tematów, które postanowiliśmy poruszyć w nowym materiale. Przeczytaj o osobliwościach typowania zakładu kombi, antyekspresach, parlay of the day i zakładach sprzedaży.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak mogę postawić zakład ekspresowy w 1xBet?

1xBet przemyślał szczegóły dotyczące zakładów na swojej stronie. Aby stworzyć parlay w 1xBet, użytkownik musi jedynie wybrać interesujące go wydarzenia i dodać je do kuponu zakładów. Aby to zrobić, należy kliknąć na kurs wyniku. Po dodaniu dwóch lub więcej typów do kuponu zakładów, możliwe będzie utworzenie parlay. Odpowiednia pozycja pojawi się w rozwijanej liście typów zakładów. Następnie obstawiający określa kwotę zakładu i postępując zgodnie z dostępnymi krokami, kończy stawianie zakładu.

Procedura tworzenia zakładu ekspresowego na 1xBet nie różni się od tej na stronie internetowej, 1xWin i w aplikacji mobilnej. Różnicę można znaleźć jedynie w wyglądzie ekranów. Choć twórcy starają się zmieścić wszystkie narzędzia do obstawiania w jednym formacie, aby ułatwić nowym graczom korzystanie z usług bukmachera.

Jak mogę zawierać własne zakłady ekspresowe w 1xBet?

Jak już wspomnieliśmy w poprzedniej części, proces tworzenia parlay na stronie bukmachera nie jest skomplikowany. W związku z tym, na etapie zakładów ekspresowych gracze mogą mieć pytania: jakie wydarzenia uwzględnić w zakładzie, aby zakład zadziałał? Istnieją różne strategie tworzenia zwycięskich zakładów wzajemnych. Dodatkowo istnieją serwisy, w których można kupić gotowe przewidywania na parlay od osób, które odniosły sukces.

Czy powinniśmy korzystać z usług zewnętrznych ekspertów? Decyzja w tym przypadku należy do gracza. Ale naszym zdaniem najlepiej jest nauczyć się, jak samemu obstawiać ekspresowe zakłady w 1xBet. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć odpowiednie kombinacje, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z zakładów:

  1. Nie obawiaj się stawiać na remisy. W meczach, w których nie ma wyraźnego faworyta, kursy na zwycięstwo drużyn są mniej więcej takie same. Możesz więc zdecydować się na remis jako wynik meczu. Z reguły kursy w takich zakładach są wysokie, a szansa na sukces całkiem spora. Jeśli spojrzeć na statystyki meczów piłkarskich w popularnych mistrzostwach świata, co czwarty mecz kończy się remisem.
  2. Obstawiajzakłady wartościowe. Wśród dostępnej liczby wydarzeń sportowych do obstawienia można znaleźć takie, w których zwycięska drużyna jest niedoceniana przez bukmachera. Jeśli obstawiający dobrze zna styl gry drużyn i sportowców w niszowych mistrzostwach, to nie warto zwracać uwagi na proponowanego faworyta. Najlepiej jest grać przeciwko bukmacherowi.
  3. Zrób listę zakładów. Warto prowadzić zeszyt, w którym można zapisywać potencjalne mecze, które można włączyć do parlay. Po wypisaniu wszystkich spotkań, porównaniu kursów i ponownym oszacowaniu szans na sukces tej czy innej drużyny/sportowca, można przystąpić do stawiania zakładu parlay w 1xbet.
  4. Nie powinieneśpolegać na wysokich kursach. Im więcej wyników z wysokimi kursami w kombinacji, tym większa szansa na przegraną w parlay. Pamiętaj, że ryzyko musi być uzasadnione. Więc to nie jest dobry pomysł, aby spróbować połączyć Parlay, gdzie szanse na przegraną są wysokie na większość zdarzeń.
  5. Prawidłowe wykorzystanie rynków. Najlepszy obstawiający wie, jak ocenić kursy drużyny i opracować kursy dla każdego rodzaju zakładu. Na przykład, jeśli w meczu występuje wyraźny faworyt, a kursy na jego zwycięstwo nie są wysokie, lepiej jest zastosować handicap. Takie niuanse w kursach zakładów 1xBet mogą pomóc zwiększyć ostateczny kurs.
  6. Wstępna analiza meczu. Umiejętność analizy poprzednich meczów jest kluczem do sukcesu w zakładach bukmacherskich. Aby poprawnie wytypować wynik meczu, warto zapoznać się z poprzednimi spotkaniami drużyn/sportowców. Analiza poprzednich meczów jest koniecznością, jeśli chcesz obstawiać dużo zakładów.
  7. Odmawiaj stawiania na faworytów. Jeśli obstawiający ma ulubioną drużynę lub sportowca, nie należy uwzględniać ich gier w Parlay. Możliwe jest, że użytkownik nie docenia swojego przeciwnika i wierzy w siłę swojego faworyta. To z kolei prowadzi do przegranych kombinacji.
  8. Ogranicz liczbę ekspresowych zakładów. Po zdobyciu swoich pierwszych pieniędzy w Parlay, gracze często są bardziej niż szczęśliwi, aby wziąć go. Jednak ten rodzaj zakładów nie powinien być nadużywany. Prawda jest taka, że duża liczba zdarzeń w jednym zakładzie wiąże się z wysokim ryzykiem przegranej. Dlatego należy poświęcić dużo czasu na stworzenie zwycięskiego multi. Szybkie tworzenie zakładu kombinacyjnego „na chybił trafił” może się źle skończyć dla obstawiającego.
  9. Korzystaj zbonusów bukmachera. Bukmacher 1xbet zachęca użytkowników obstawiających zakłady ekspresowe do zawierania więcej niż 10 wyników na kuponie. Za to biuro zwiększa ostateczny kurs o określony mnożnik. Doświadczeni użytkownicy mogą wykorzystać te bonusy do zdobycia dodatkowych nagród.

Экспресс-ставка 1хБет

Stosując się do tych wskazówek, użytkownicy mogą dowiedzieć się, jak prawidłowo komponować zakłady ekspresowe w 1xbet i zarabiać duże sumy na kombinacjach.

Czym jest antyekstraday w 1xBet?

Bukmacher oferuje swoim użytkownikom różne rodzaje zakładów 1xbet. Wśród dostępnych rodzajów zakładów, znajdują się odmiany zakładów ekspresowych. Wśród nich znajduje się zakład antyekspresowy 1xbet. Klikając w link do artykułu o rodzajach zakładów można znaleźć definicję zakładu antyekspresowego – jest to zakład, który wygra, jeśli wszystkie zdarzenia na kuponie będą przegrane. Tak więc ten typ zakładu jest obliczany odwrotnie niż parlay.

Wielu początkujących graczy myśli, że 1xBet Anty-Express to zakłady, które zawierają wyniki na wyraźnych underdogów. Z definicji tak właśnie jest. Jednak w praktyce zakłady na wyraźne underdogi nie przyniosą obstawiającemu dużych wygranych: niskie kursy i marża bukmachera „zjedzą” prawie cały zysk. Dlatego anty-ekstra powinny obejmować zdarzenia, w których wynik meczu może się zmienić w każdej chwili.

Aby zawrzeć Anty-Ekspres na 1xBet, użytkownik musi dodać 2 zdarzenia do kuponu, a następnie wybrać odpowiedni typ zakładu z listy rozwijanej. Bukmacher przeliczy kursy zgodnie z nową formułą. Po wpisaniu kwoty zakładu, można wcześniej sprawdzić wygraną i przystąpić do typowania. Szczegółowe zasady obliczania atiexpressu znajdziesz na stronie bukmachera. W tym celu należy przejść na stronę „Zasady”, do której link znajduje się w dolnym menu.

W jaki sposób mogę sprzedać zakład ekspresowy do 1xBet?

Po zebraniu i zawarciu przez użytkownika 1xbet przedmeczowego zakładu ekspresowego, mogą pojawić się informacje o kontuzjach w drużynie/uczestniku. Taka sytuacja może unieważnić całą kombinację utworzoną przez obstawiającego. Aby nie stracić całego zakładu, użytkownik może skorzystać z usługi zakładów ekspresowych 1xBet.

Aby sprzedać zakład parlay do 1xbet, należy zalogować się do swojego osobistego gabinetu i przejść do sekcji historia zakładów. Tutaj znajdują się informacje o rozegranych i nierozegranych zakładach użytkownika. Obstawiający może wybrać interesujący go parlay i nacisnąć przycisk „Sprzedaj „*. W nowym oknie pojawi się informacja o wysokości odszkodowania od bukmachera (nie będzie to kwota maksymalna). Jeśli gracz jest zadowolony z kwoty zwrotu za parlay, może ponownie nacisnąć przycisk „Sprzedaj”. Pieniądze zostaną wtedy zwrócone na konto gracza w ciągu 20 sekund.

*Pamiętaj, że możesz sprzedać swój zakład przed którymkolwiek z wydarzeń w Parlay

Экспресс дня 1хБет

Co to jest Day Parlay w 1xBet?

Często nowi użytkownicy obawiają się postawić zakład akumulowany. Wynika to z braku doświadczenia w obstawianiu i nieumiejętności prawidłowego tworzenia kombinacji. W takim przypadku gracze mogą skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych graczy, kupić prognozę od profesjonalisty lub skorzystać z oferty 1xBet. Ta ostatnia opcja, znana jako „Parlay of the Day”, jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Ekspres dnia w 1xbet to kombinacje zakładów oferowanych przez bukmachera, które zawierają zdarzenia na różne mecze (przede wszystkim mecze na szczycie). Gracze mogą obstawiać dowolne zakłady ekspresowe. Jeśli im się powiedzie, użytkownik otrzymuje dodatkowe 10% do wygranej. To właśnie sprawia, że ekspresowe zakłady dnia u bukmachera są interesujące. Użytkownik powinien jednak mieć świadomość, że biuro nie jest zainteresowane wygrywaniem pieniędzy klientów. Dlatego gracze powinni dokładnie sprawdzić wszystkie zdarzenia w ekspresie i wybrać zakład, który rzeczywiście może przynieść wygraną.

Istotne wiadomości